Money.plMotoryzacja

Wiadomości

Wiadomości

 • Opel Insignia Grand Sport: Twoje nowe, stylowe, mobilne biuro 2017-03-09   Aktualności
  Opel Insignia Grand Sport: Twoje nowe, stylowe, mobilne biuro

  Pierwszy kontakt z nową odsłoną flagowego modelu Opla podczas jego światowego debiutu na targach w Genewie przekonuje, że ma szansę stać się ona nowym faworytem polskich managerów. Przyszli właściciele będą mogli się cieszyć z wyjątkowo komfortowego i zaawansowanego technologicznie wnętrza.

 • Hybrydowy Lexus GS 450h czy elektryczna Tesla Model S? 2016-09-12  
  Hybrydowy Lexus GS 450h czy elektryczna Tesla Model S?

  Rząd zapowiedział, że za 10 lat po naszych drogach ma jeździć milion samochodów elektrycznych. Jak dzisiaj wypada najlepsze auto elektryczne świata w porównaniu z hybrydowym Lexusem?

 • Więcej szczegółów o nowym Volkswagenie z Polski 2016-07-29   Aktualności
  Więcej szczegółów o nowym Volkswagenie z Polski

  Nowa fabryka Volkswagena we Wrześni będzie miejscem produkcji nowej generacji dostawczego Craftera. Model ten ma duże ambicje, aby zostać liderem w swoim segmencie rynkowym i wyznaczać nowe standardy w klasie dużych pojazdów dostawczych.

 • Najbardziej niezawodne auta wg Niemców. Są zaskoczenia 2016-07-29   Aktualności
  Najbardziej niezawodne auta wg Niemców. Są zaskoczenia

  O zwycięstwie Mitsubishi w badaniu jakości J.D. Power Vehicle Dependability Study na rynku niemieckim już informowaliśmy. Nie jest to jednak jedyne zaskakujące rozstrzygnięcie tego badania satysfakcji wśród niemieckich właścicieli samochodów.

 • Isuzu D-Max jako papamobile 2016-07-28   Aktualności
  Isuzu D-Max jako papamobile

  Choć z lotniska w krakowskich Balicach papież Franciszek wyjechał Volkswagenem Golfem, to jednak już po chwili przesiadł się do swojego papamobile, którym podczas wizyty w Polsce jest odpowiednio zmodyfikowany Isuzu D-Max.

 • Elektryczna ciężarówka Mercedesa 2016-07-28   Aktualności
  Elektryczna ciężarówka Mercedesa

  Jeśli ktoś myślał, że silniki elektryczne trafią wyłącznie do małych, miejskich pojazdów, ewentualnie nieco większych SUV-ów, jest w sporym błędzie. Najlepszym tego przykładem jest pełnogabarytowa ciężarówka Mercedes Urban eTruck.

 • Test klocków hamulcowych - na podbój Großglockner! 2016-07-27   Publikacje
  Test klocków hamulcowych - na podbój Großglockner!

 • Czy dojdzie do rewolucji w systemie wypłat odszkodowań? 2016-07-27   Aktualności
  Czy dojdzie do rewolucji w systemie wypłat odszkodowań?

  Według organizacji branżowych proceder zaniżania odszkodowań jest nagminny, co w sporej mierze przekłada się na późniejsze korzystanie przez poszkodowanych kierowców z warsztatów działających w tzw. szarej strefie. Proponowane zmiany mają nie tylko temu zaradzić, ale i znacząco wspomóc budżet państwa.

 • Innowacyjna e-turbosprężarka od Delphi 2016-07-27   Aktualności
  Innowacyjna e-turbosprężarka od Delphi

  Nie tylko producenci samochodów mają wkład w szybki rozwój branży motoryzacyjnej. Nie mniejszy udział w postępie technologicznym zawdzięczamy producentom części zamiennych czy różnych systemów wykorzystywanych w nowych modelach.

 • 50 lat toru doświadczalnego Opla 2016-07-26   Aktualności
  50 lat toru doświadczalnego Opla

  Nie byłoby współczesnych samochodów bez sztabu inżynierów, konstruktorów, projektantów, pracowników fabryk i olbrzymich środków finansowych. Rzadko jednak mówi się o równie ważnym elemencie w tej układance, a mianowicie o torach doświadczalnych, gdzie testuje się wszystkie wchodzące na rynek nowe samochody. Jednym z takich ośrodków jest należący do Opla tor w Dudenhofen, który właśnie świętuje swoje 50-lecie.

 • Posłowie Kukiz'15 za podwyżką tzw. kilometrówki 2016-07-26   Aktualności
  Posłowie Kukiz'15 za podwyżką tzw. kilometrówki

  Do Sejmu trafił projekt nowelizacji ustawy o transporcie drogowym autorstwa klubu parlamentarnego Kukiz'15, który zakłada znaczącą podwyżkę tzw. kilometrówki, czyli kosztów użytkowania prywatnego samochodu do celów służbowych.

 • Giulia dostępna z nowymi wersjami silnikowymi 2016-07-26   Aktualności
  Giulia dostępna z nowymi wersjami silnikowymi

  Od tego tygodnia dealerzy Alfy Romeo przyjmują zamówienia na dwie kolejne wersje silnikowe modelu Giulia. Mowa o dwulitrowej, turbodoładowanej jednostce o mocy 200 KM, współpracującej z 8-stopniowym automatem, oraz o 510-konnym wariancie 2.9 Bi Turbo, który również od teraz jest oferowany z tą samą automatyczną przekładnią.

 • CrO3 związkiem niezgody 2016-07-25   Aktualności
  CrO3 związkiem niezgody

  Trójtlenek chromu, związek chemiczny będący głównym składnikiem wielu chromowanych części wykorzystywanych m.in. w produkcji samochodów, może mocno namieszać w tej branży w najbliższej przyszłości. Komisja Europejska chce zakazać jego używania, co może doprowadzić nawet do wygaszania produkcji na europejskim kontynencie i przenoszenie jej do innych regionów.

 • Kia Niro - auto na miarę naszych czasów 2016-07-25   Publikacje
  Kia Niro - auto na miarę naszych czasów

 • Audi A3 - jeszcze bardziej premium? 2016-07-25   Publikacje
  Audi A3 - jeszcze bardziej premium?

 • Trzy elektryczne Audi do końca dekady 2016-07-25   Aktualności
  Trzy elektryczne Audi do końca dekady

  Rupert Stadler, zarządzający marką Audi, zdradził, iż jeszcze przed końcem obecnej dekady w portfolio marki z Ingolstadt znajdą się trzy modele o napędzie elektrycznym. Firma stawiać będzie na rozwój również innych nowoczesnych technologii.

 • Pomysł Polaka najlepszy w konkursie Goodyeara 2016-07-22   Aktualności
  Pomysł Polaka najlepszy w konkursie Goodyeara

  Artur Ząbczyk, 23-letni student Politechniki Śląskiej, został zwycięzcą pierwszej edycji organizowanego przez koncern Goodyear konkursu ThinkGoodMobility Challenge. Pomysł Polaka zyskał największą akceptację jury spośród 73 nadesłanych propozycji.

 • BMW M5 Competition Edition 2016-07-22   Aktualności
  BMW M5 Competition Edition

  Jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej ekskluzywny i wyróżniający się na drodze i z jeszcze bogatszym wyposażeniem - takie jest BMW M5 w serii specjalnej Competition Edition. Niestety, powstanie zaledwie 200 egzemplarzy tej wersji sportowej limuzyny bawarskiej marki.

 • TOP 10 | Przyszłe klasyki - ranking ciekawych aut, które kiedyś będą sporo warte 2016-07-21   Publikacje
  TOP 10 | Przyszłe klasyki - ranking ciekawych aut, które kiedyś będą sporo warte

 • Ĺ KODA Kodiaq prowadzi do finiszu Tour de France 2016-07-21   Aktualności
  Ĺ KODA Kodiaq prowadzi do finiszu Tour de France

  Ĺ KODA Kodiaq przygotowuje się do gościnnego wystąpienia podczas tegorocznego wielkiego finału Tour de France. Nowy SUV produkcji Ĺ KODY przeprowadzi kolarzy przez legendarny paryski bulwar Champs-Elysées i zaprowadzi ich do linii końcowej w ostatniej fazie wyścigu, która odbędzie się w niedzielę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 999

Oferty motoryzacyjne