Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościSamochody terenowe

Odświeżony Suzuki Vitara tylko na rynku japońskim?

2012-07-12 16:00

Odświeżony Suzuki Vitara tylko na rynku japońskim?

Odświeżony Suzuki Vitara tylko na rynku japońskim?
Czasem trzeba odświeżyć swoją ofertę, aby obudzić klientów i zachęcić ich do wizyty w salonie - być może zamiast z broszurką wyjdą z kluczykami do nowego auta? Co prawda tak dzieje się bardzo rzadko, ale próbować warto.

Swego szczęścia chce spróbować również Suzuki, które postanowiło odświeżyć ofertę modelową Vitary na rynku w Kraju Kwitnącej Wiśni. W sumie nic dziwnego, gdyż model Grand Vitara to jeden z najstarszych SUV-ów na rynku - od 2005 roku jest produkowany niemal w niezmienionej formie.

Aby klienci ciągle byli zainteresowani Suzuki odświeżyło model Grand Vitara, który w Japonii nosi nazwę Escudo. Serwis Carscoop donosi, że najwięcej zmian jest oczywiście w przedniej części auta. Nowy grill oparty jest na dwóch horyzontalnych poprzeczkach, które spłaszczają się i robią miejsce na tradycyjny znaczek "S".

Delikatnie zmodyfikowano również zderzak, który dostał teraz czarne akcenty oraz światła przeciwmgielne z czarnymi obudowami. Na deser dostajemy zestaw nowych felg aluminiowych. Co ciekawe, Suzuki postanowiło zrezygnować z zewnętrznego koła zapasowego. Nie jesteśmy pewni, czy to był dobry krok - tył wygląda teraz trochę łyso.

Wewnątrz nie ma wiele zmian - lepsze materiały, nowe kolory dodatków i... tyle. Ciekawą zmianą natomiast jest nowa specjalna edycja modelu o nazwie X-Adventure, która charakteryzuje się lakierem o nazwie Bison Brown Pearl Metallic, 18-calowymi obręczami oraz chromowanym przednim grillem.

Oprócz tego dostaniemy przyciemniane szyby, tylny spojler, szyberdach oraz czerwone akcenty we wnętrzu auta. Niestety Suzuki nie ujawniło, czy odświeżona wersja trafi na inne rynki w Europie.

Tagi: auta, serwis, model, suzuki, szyby, robi, inne, suzuki vitara
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne