Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościSamochody terenowe

Honda zdradza szczegóły europejskiej wersji CR-V

2012-07-26 14:00

Honda zdradza szczegóły europejskiej wersji CR-V

Honda zdradza szczegóły europejskiej wersji CR-V
To trochę niesprawiedliwe - w Stanach Zjednoczonych nowa/stara Honda CR-V sprzedawana jest już od grudnia zeszłego roku, a my musimy na swoją wersję poczekać do października lub początku listopada, w zależności od kraju.

Co prawda postaraliśmy się opisać nową Hondę CR-V wzdłuż i wszerz już jakiś czas temu, ale teraz japoński producent wypuścił do sieci kilka nowych zdjęć oraz statyczne wideo nowego modelu, do obejrzenia poniżej. A czy dowiadujemy się czegoś nowego?

W sumie to niewiele nowości wyszło na jaw, a już na pewno nic zaskakującego - wszystkiego się spodziewaliśmy, prawda? Nowa Honda CR-V będzie oferowana na początku z dwoma silnikami - jeden z nich to nieco podkręcony silnik benzynowy i-VTEC o pojemności 2,0-litra i mocy 155 KM.

Dla miłośników silników Diesla przygotowano 2,2-litrową jednostkę i-DTEC, również o mocy 155 KM, więc w porównaniu z poprzednimi plotkami mamy wzrost mocy - o całe 5 KM. Na początku przyszłego roku oferta silnikowa wzbogaci się o nową jednostkę Hondy - 1,6-litrowy turbodiesel o mocy 120 KM.

Tak jak wcześniej było powiedziane, po raz pierwszy model CR-V w Europie pojawi się z wyborem napędu na przednią oś lub na cztery koła. Jak zauważa serwis Carscoop, niestety w europejskiej ofercie nie pojawi się oferowany w Stanach Zjednoczonych 185-konny benzynowy silnik 2,4-litra.

Tagi: honda, wzrost, serwis, sieci, model, silnik
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne