Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Yamaha szykuje się na targi

2009-02-03 00:00

Yamaha szykuje się na targi

Yamaha szykuje się na targi

Od ¼ mili do MotoGP. W 2009 Yamaha sięga po pierwsze miejsca we wszystkich konkurencjach. W ofercie na przyszły rok i na stoisku targowym nie zabraknie więc najsłynniejszego motocykla sportowego YZF-R1 w nowej odsłonie - wyposażonego w silnik rodem z M1 Valentino Rossiego. Ta 998-centymetrowa jednostka z wałem korbowym o innowacyjnym 90º kącie rozwarcia czopów zapewni mistrzowskie osiągi!

W parze z nową R1 idzie VMax, również motocykl dla ludzi poszukujących mocnych doznań. Przyjdź i przekonaj się, czy imponujący, muskularny wygląd i moc 200 KM wsparta najnowszą technologią zasługują na miano godnego następcy legendarnego króla ¼ mili sprzed 24 lat.

Podobnie jak VMax, XJ6 stanowi kontynuację modelu z lat 90. Dostępny w wersji naked lub zgrabnie zabudowanej Diversion jest odpowiedzią producenta na poszukiwany w Europie stylowy i prosty w prowadzeniu motocykl do codziennej jazdy po mieście i poza nim. XJ6 to as w rękawie Yamaha na nowy sezon. Jego czterosuwową, czterocylindrową jednostkę napędową o pojemności 600 cm³ dostarczającą moc w sposób płynny i łatwy do kontrolowania docenią zarówno doświadczeni, jak i świeży motocykliści.

Z kolei najmłodszy członek rodziny chopperów Yamaha jest całkowicie nowym modelem, wyposażonym w pełnowymiarowe nadwozie i nisko osadzoną kanapę. XVS950A Midnight Star zasilany 942-centymetrowym, chłodzonym powietrzem, silnikiem w układzie V jest idealnym wyborem dla kierowców ceniących masywny wygląd i lekkość prowadzenia.

Mniejszych braci doczekały się również wprowadzone w zeszłym roku modele z serii WR. Do 125-centrymetrowych, czterosuwowych WR w wersjach R (Enduro) i X (Supermoto) również będzie się można przymierzyć podczas lutowej Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Na stoisku zostanie zaprezentowana również Majesty 400 - najlepszy środek transportu miejskiego, gdy tylko zrobi się cieplej. Nie zabraknie też małej 50-tki, czyli popularnego w Polsce Neo'sa, tym razem jednak zasilanego ekonomiczniejszym i bardziej przyjaznym środowisku silnikiem czterosuwowym.

Na miejskie ulice w 2009 roku wyjedziesz też czterokołowcem YFM250R, który na targach pojawi się w wersji WVTA, czyli właśnie z pakietem homologacyjnym. To już czwarty ATV Yamaha, który będzie można zarejestrować. Natomiast fanom sportu polecamy całkowicie zmieniony na nowy sezon YFZ450R, sportowy quad z mocnym silnikiem zasilanym wtryskiem paliwa, dłuższym wahaczem, zmienioną kanapą i szerszymi oponami. Dzięki temu YZF450R już w wersji bazowej nadaje się do wyczynu.

Jak co roku, na swoim stoisku Yamaha zaprezentuje najnowsze maszyny łączące przełomowe technologie i piękny design. Nie zabraknie też ciekawych promocji, sportowych emocji i, mamy nadzieję, Was! Serdecznie zapraszamy!

Tagi: yamaha, jaguar xj6, bmw m1, subaru r1
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne