Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

WSM na I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

2009-02-09 00:00

WSM na I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

WSM na I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

Tradycyjnie już zobaczymy zawodników startujących w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski - WSM Racing Team - zespół znany już od kilku lat w światku wyścigowym.  Nowością natomiast będzie prezentacja WSM Cross Team, zespołu którego zawodnicy będą startować  w Motocrossowych Mistrzostwach Polski, Europy i Niemiec.

Rozwój i popularność motocrossu, sprawiły, że podjęto decyzję o powołaniu „ do życia" ekipy, która będzie startowała i walczyła o sukcesy pod szyldem WSM w motocrossie. Wkrótce napiszemy więcej o tym nowym zespole i zawodnikach

Na stoisku WSM, będzie można oczywiście porozmawiać z zawodnikami, o ich planach, przygotowaniach, będzie również można poznać dokładną strategię zespołów, oraz oczywiście zrobic przy motocyklach pamiątkowe zdjęcia.  Jeśli ktoś planuje starty w wyścigach motocyklowych lub motocrossie, będzie mógł zasięgnąć szczegółowych porad dotyczących technicznych aspektów przygotowań samych motocykli.

Atrakcją stoiska będzie możliwość zagrania z zawodnikami na PlayStation3 w grę SBK 08, której WSM jest oficjalnym promotorem. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, ufundowane przez dystrybutora gry firmę City Interactiv, oraz firmę EXPEDUS - producenta specjalistycznej odzieży termoaktywnej dla motocyklistów.

Na wystawie zostaną zaprezentowane również oficjalne stroje i ubiory, w których zawodnicy będą startować w sezonie 2009 w całym cyklu Mistrzostw Polski.

Zostanie zorganizowany również konkurs, którego finałem będzie możliwość wygrania kasku enduro firmy WULF z autografami zawodników  z WSM Cross Team: Łukasza Kucharczyka, Zbyszka Janickiego, Konrada Kamińskiego i Mistrza Polski w klasie MX2 Junior - Łukasza Bembenika.

Do zobaczenia na wystawie !!!

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne