Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Olsztynie

2009-02-02 00:00

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Olsztynie

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Olsztynie

Klub Motocyklowy Tabun Olsztyn organizuje w 2009 roku po raz piąty w Olsztynie rozpoczęcie sezonu motocyklowego, w związku z powyższym poszukujemy firm, fundacji oraz instytucji chcących wziąć udział we wsparciu oraz pomocy przy organizacji imprezy plenerowej odbywającej się dorocznie w centrum Olszyna, a następnie odbywającej się w jednym z okolicznych ośrodków turystycznych.

Celem imprezy jest promocja zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz propagowanie poprawnego wizerunku motocyklisty poprzez pokazy udzielania Pierwszej Pomocy w razie wypadku, prowadzone przez ratowników medycznych oraz konkurencje bezpiecznej jazdy na motocyklu.

W imprezie zorganizowanej wiosną 2008 roku w Olsztynie oraz w ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Nowa Kaletka uczestniczyło ok. 300 osób. Oczekiwana liczba uczestników imprezy w roku 2009 to ok. 400 - 500 osób.

Planowany termin imprezy wyznaczono na 24 - 26 kwietnia 2009, akcja w centrum Olsztyna odbędzie się w godzinach 1200 - 1600 w dniu 25. kwietnia 2009 roku.

Informacje dotyczące bieżącej i archiwalnej działalności Klubu TABUN Olsztyn znajdują się na stronie www.sgmtabun.republika.pl.

Tagi: promocja
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne