Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Motomikołajki 2013 w Tarnowie

2013-12-09 11:15

Motomikołajki 2013 w Tarnowie

Motomikołajki 2013 w Tarnowie

Już po raz czwarty Mikołaje na motocyklach odwiedzili Tarnów. W niedzielę 8 grudnia, z pomocą Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów WATAHA i właścicieli toru gokartowego SPEED RACE, grupa moto-tarnow.pl zorganizowała wspaniałą imprezę, skierowaną przede wszystkim do podopiecznych z tarnowskich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dzieci miały możliwość podziwiania, Mikołajów na motocyklach, pokazów super-moto, stuntu. Mogły również przejechać się na motocyklach. Najmłodsi dostali oczywiście upominki, ciepły posiłek i mnóstwo świetnej zabawy.

"Naszym celem jest, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech, a także aby to wyjątkowe bezprecedensowe wydarzenie zapadło w pamięci przede wszystkim dzieciom oraz wszystkim jej uczestnikom.

Poprzez akcję chcemy, aby nasza pasja i zainteresowania wpłynęły na rozwój i przyszłe zachowania młodych użytkowników dróg i chodników. Zaszczepianie w młodych ludziach bezpiecznych nawyków wpłynie pozytywnie na późniejsze ich zachowanie na ulicy i tolerancję wobec innych użytkowników naszych dróg.Zapewniliśmy dużo zabawy, frajdy, uśmiechu oraz radości. A wszystko za sprawą ludzi o wielkich sercach, którzy prócz adrenaliny, motocykli, samochodów oraz gokartów kochają dzieci. - Mikołaje (tarnowscy motocykliści, kierowcy rajdowi i wyścigowi, kartingowi, żużlowcy) razem dla dzieciaków."

Czytaj więcej

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne