Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Mikołaje na Motocyklach w Gdyni - uwaga zmiany!

1970-01-01 00:00

Mikołaje na Motocyklach w Gdyni - uwaga zmiany!

Mikołaje na Motocyklach w Gdyni - uwaga zmiany!

Przypominamy, że 7. grudnia w Gdyni odbędzie się akcja Mikołaje na Motocyklach.

W związku z remontami na terenie Sopotu oraz uroczystościami 25-lecia nadania nagrody Nobla Lechowi Wałęsie organizatorzy zdecydowali się na zmianę lokalizacji zbiórki oraz trasy przejazdu. Wszyscy chętni do zostania w tym dniu Mikołajami spotykają się o 10.00 w niedzielę 7. grudnia przy ul. Małokackiej w Gdyni. Warunkiem uczestnictwa jest oczywiście przyjazd motocyklem lub quadem w stroju Mikołaja i wpłacenie 20 zł. Z okazji imprezy ulica ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ronda do Lidla. Na obu wjazdach zostaną ustawione punkty rejestracji oraz bramki.

Wyjazd kolumny Świętego Mikołaja w kierunku Skweru Kościuszki planowany jest na godzinę 12.00. Na Skwerze w tym roku odbywać się będą koncerty, występy dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

Środki zebrane podczas całej akcji zostaną przeznaczone na dofinansowanie posiłków dla dzieci z dwóch wybranych szkół oraz oczywiście na cukierki, które będą rozdawane podczas imprezy. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: www.mikolaje.gd.pl.

Tagi: akcja, seat ronda
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne