Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Ladies Night już w piątek!

2009-02-04 00:00

Ladies Night już w piątek!

Ladies Night już w piątek!

Kto powiedział, że jazda na motocyklu jest tylko dla mężczyzn. 6. lutego w salonie Yamaha na Połczyńskiej spotkają się motocyklistki i udowodnią, że jednoślady są również dla kobiet. Przyjdź i poznaj wiele dziewczyn takich, jak Ty!

Na uczestniczki Ladies Night czeka wiele atrakcji. Tomek Kulik opowie, jak poradzić sobie na samotnych dłuższych trasach oraz jak prawidłowo jeździć w grupie. Oprócz tego przybliży nieco zagadnień technicznych, czyli fizyka oczywiście na wesoło. O bezpieczeństwie dowiemy się trochę więcej ze szkolenia Shoei. Podczas Ladies Night nie zabraknie również pokazu mody motocyklowej w wykonaniu uczestniczek oraz kolorowych drinków, tancerzy i oczywiście motocykli. Będzie okazja poznać się bliżej z nowościami Yamahy na 2009 w tym z miejskim XJ6 Diversion oraz chopperem XVS950A Midnight Star.

Wieczór zacznie się o godzinie 18.00 małą rozgrzewką, a o 20.00 rozpocznie się już ostra jazda w damskim gronie. Wyjątkowo Panom dziękujemy. W tę noc motocyklowy światek zyska zupełnie nowe kobiece oblicze. Przyjdź i zobacz sama. Wstęp na podstawie imiennych zaproszeń. Aby je zdobyć zarejestruj się na stronie www.yamaha-polczynska.pl lub przyjdź do salonu Yamaha Połczyńska na ul. Połczyńska 120 C. Jeżeli chcesz zabierz ze sobą koleżanki, nawet te, które jeszcze nie jeżdżą.

Tagi: star, nowe, yamaha, jaguar xj6
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne