Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów już za tydzień!

2009-02-06 00:00

I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów już za tydzień!

I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów już za tydzień!

Wielkimi krokami zbliża się największa polska wystawa motocykli i skuterów. Jest to najważniejsza i praktycznie jedyna tego kalibru impreza, gdzie można bliżej zapoznać się z praktycznie wszystkimi nowościami, jakie producenci przygotowali na 2009 rok, za wyjątkiem Hondy, która jak wiemy wycofała swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu. Co ważne na miejscu każdy zainteresowany może wybrać maszynę, którą będzie jeździć w nadchodzącym sezonie. Oprócz najnowszych i najbardziej oczekiwanych motocykli, takich jak BMW S1000RR, Yamahy R1, Suzuki Gladius nie zabraknie także znanych już konstrukcji.

Wśród wystawców zobaczymy oczywiście również importerów skuterów. Te pojazdy w zeszłym roku szturmem wkroczyły na polskie drogi. Także miłośnicy zdobywających coraz większą popularność quadów znajdą coś dla siebie.

Tegoroczne targi będą również niepowtarzalną okazją do spotkania światowych gwiazd. Gościem specjalnym na stoisku Suzuki 14. lutego będzie Loris Capirossi Mistrz Świata w klasach 125 i 250. Capirex wystąpi w barwach nowego teamu - Rizla Suzuki. 

Świetnym uzupełnieniem oferty samych pojazdów będzie szeroka gama akcesoriów i wyposażenia dodatkowego. Przedstawiciele dostawców z całego świata zaprezentują swoje najnowsze oraz sprawdzone modele odzieży motocyklowej, kasków czy butów motocyklowych. Każdy z odwiedzających targi na pewno będzie miał w czym wybierać.

Przypominamy, że tegoroczna największa impreza targowa odbędzie się w kompleksie wystawienniczym MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie, w dniach 13 - 15 luty. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdziecie na stronie: www.wystawa-motocykli.pl.

Tagi: Polska, drogi, bmw, suzuki, subaru impreza, subaru r1
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne