Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Ducati Riding Experience 2009

2009-02-06 00:00

Ducati Riding Experience 2009

Ducati Riding Experience 2009

Ducati po raz kolejny zaprasza fanów bolońskich motocykli, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności do wzięcia udziału w cyklu szkoleń w ramach Ducati Riding Experience. Zajęcia odbywać się będą na trzech różnych poziomach: podstawowym, średnio zaawansowanym oraz „master". Do dyspozycji uczestników, w zależności od poziomu, oferowane będą motocykle: Monster 696, Hypermotard 1100, Multistrada 1100, Monster 1100, 848 oraz 1198S. Łącznie będzie to 90 maszyn.

Nad kursantami czuwać będą doświadczeni instruktorzy. W większości są to utytułowani zawodnicy, którzy podzielą się swoją niemałą motocyklową wiedzą oraz przydatnymi radami. Zajęcia odbywać się będą na czterech obiektach, co pozwoli na nabranie różnorodnego doświadczenia. W tym roku uczestnicy sprawdzą swoje umiejętności na torach Mugello, Misano, Adria i Monza.

Od uczestników, oprócz odpowiedniej opłaty, wymagany będzie skórzany kombinezon, żółw, kask integralny, buty motocyklowe oraz rękawiczki. W razie potrzeby taki sprzęt zainteresowani będą mogli wypożyczyć na miejscu. Wszelkie szczegółowe informacje są dostępne na stronie Ducati.

Tagi: ducati, adria, opel monza
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne