Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Bezpłatny serwis twojego kasku SHOEI

2009-02-05 00:00

Bezpłatny serwis twojego kasku SHOEI

Bezpłatny serwis twojego kasku SHOEI

W minionym sezonie dystrybutor SHOEI był obecny na prawie wszystkich najważniejszych wydarzeniach motocyklowych takich jak imprezy wystawiennicze, dni otwarte organizowane przez importerów motocykli, czy też treningi na Torze Poznań. Każdy chętny mógł nie tylko przetestować kaski SHOEI, ale również skorzystać z bezpłatnego serwisu, fachowych porad oraz pomocy technicznej. Nie inaczej będzie w trakcie nadchodzącej już dużymi krokami Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie, gdzie wszyscy posiadacze kasków SHOEI zakupionych w oficjalnej sieci dealerskiej w Polsce będą mogli skorzystać z bezpłatnego ich serwisu oraz porad dotyczących eksploatacji i pielęgnacji. Warto zatem zadbać o swój kask przed sezonem i zabrać go ze sobą na targi.

Bezpłatny serwis obejmuje następujące czynności:

1. Sprawdzenie i regulację mechanizmów szyb

Samodzielna regulacja mechanizmów szyb nie jest możliwa bowiem jej dokonanie  wymaga specjalnej szyby regulacyjnej. W przypadku zużycia przewidziana jest bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących.

2. Sprawdzenie działania pracujących mechanizmów wentylacji

Ewentualna wymiana niepoprawnie pracujących mechanizmów a w przypadku zużycia bezpłatna wymiana

3. Konserwację wszystkich uszczelek i elementów gumowych

Zastosowanie specjalnego silikonu używanego w fabrykach w Japonii.

4. Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką

wewnętrzną)

5. Czyszczenie kasku

6. Porady dotyczące konserwacji, użytkowania i pielęgnacji

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI będzie prowadzona przez przeszkolonego technika, posiadającego Certyfikat Serwisowy B przyznawany przez japońską fabrykę. Certyfikat ten upoważnia do  wszystkich napraw poza ingerencją w wypełnienie EPS i skorupę kasku.

Targi motocyklowe to również świetna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą kasków SHOEI a także zadania wszelkich pytań związanych z doborem odpowiedniego nakrycia głowy.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić Was na stoisko SHOEI podczas I Ogólnopolskiej wystawie motocykli i skuterów w dniach 13-15 luty 2009!

Zobacz jak dystrybutor SHOEI w Polsce opowiada o swojej akcji serwisowej:

Tagi: targi, akcja, mazda b
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne