Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Volkswagen Passat Sport - rodzina na sportowo?

2014-01-08 16:00

Volkswagen Passat Sport - rodzina na sportowo?

Volkswagen Passat Sport - rodzina na sportowo?
Kupując dużego sedana zazwyczaj kierujemy się komfortem podróży. Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie się zdecydować i w jednym aucie pragniemy zamknąć aspekty innych modeli, być może Volkswagen Passat Sport będzie odpowiednim rozwiązaniem.


Zdaniem producenta, model ten skierowany jest do osób, które chcą łączyć sport, komfort, dużą przestrzeń i funkcjonalność. Teoretycznie niektóre z tych aspektów wzajemnie się wykluczają, ale producenci zdają się tym nie przejmować i co rusz przygotowują nietypowe wariacje. Tym razem mowa o Volkswagenie Passat Sport. Ile w tym wszystkim sportu?

Ciężko powiedzieć. Wiadomo jednak, że model wyposażono w liczne dodatki do nadwozia, takie jak lampy przeciwmgłowe, delikatny tylny spojler oraz duże 19-calowe felgi aluminiowe Luxor. W ofercie tego wariantu pojawią się trzy kolory nadwozia: Candy White, Tungsten Silver oraz Urano Gray. A co pojawi się we wnętrzu?

W środku znajdziemy sportowe fotele, dodatki z włókna węglowego oraz aluminiowe pedały. Oprócz tego mamy obszytą skórą kierownicę, podgrzewane fotele przednie, stalowe klamki oraz okolicznościowe dywaniki. Do napędu służy turbodoładowana jednostka o pojemności 1,8-litra generująca 170 KM oraz 249 Nm momentu obrotowego. Czy to jest sport? Oceńcie sami.

Tagi: volkswagen, sport, fotele, producenci, model, razem, sportowe, volkswagen passat
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne