Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Volkswagen New Beetle z pakietem R-Line w Paryżu

2012-10-01 16:00

Volkswagen New Beetle z pakietem R-Line w Paryżu

Volkswagen New Beetle z pakietem R-Line w Paryżu
Salony samochodowe to nie tylko premiery i prezentacje nowych aut. To również pokazy dodatków i akcesoriów dla znanych już i lubianych aut. Tym razem Volkswagen zaprezentował pakiet dodatków dla modelu New Beetle. Sprawdźmy, co zmieni się w Volkswagenie New Beetle z pakietem R-Line.


Klienci kupujący Volkswagena New Beetle mogą teraz wybrać nowe dodatki do swojego autka. Niemiecki producent dodał do oferty dwie nowe paczki wyposażenia R-Line bazujące na wariancie Sport. Oczywiście auto zmieni się przede wszystkim wizualnie, choć i w tym przypadku rewolucji nie ma.

Oprócz szerszych i większych felg, Volkswagen New Beetle dostanie kilka poprawek stylistycznych, które na pewno nie wyróżnią go z tłumu innych nowych Żuczków. Dopiero po bliższej obserwacji można zauważyć, że auto zostało przyprawione pakietem R-Line. To dobrze? Źle? Oczywiście to już kwestia gustu i dobrego smaku.

Pakiet R-Line może być łączony z dowolnym kolorem nadwozia oferowanym dla New Beetle. Z zewnątrz możemy zauważyć polakierowane na czarno wloty powietrza oraz chromowane obwódki kierunkowskazów. Z tyłu zaś wylądował dyfuzor, po bokach nowe listwy, pojawiło się również kilka plakietek R-Line. W sumie nic specjalnego, ale lepiej skromniej, niż tandetnie.

Na deser dostajemy 18-calowe felgi. W opcji pojawią się również 19-calowe obręcze obute w szersze opony w rozmiarze 235/40. Jeśli chodzi o wnętrze, paczka R-Line przynosi nowe fotele obszyte oddychającą tkaniną z emblematami R-Line, skórzaną kierownicę, lewarek zmiany biegów i hamulca ręcznego oraz kilka dodatków dekoracyjnych.

Pod maskę trafi jeden z dwóch silników benzynowych bez żadnych zmian. Będzie to 1,4-litra TSI o mocy 160 KM oraz 2,0 TSI o mocy 200 KM. Do wyboru będzie również jedna jednostka Diesla o pojemności 2,0-litra TDI i mocy 140 KM. Paczka dodatków R-Line dla Volkswagena New Beetle kosztuje 1290 euro, a jeśli w skład wchodzą zmiany we wnętrzu, koszt całości dobije do 1675 euro.

Tagi: zmiany, euro, volkswagen, sport, auto, niemiecki, volkswagen beetle
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne