Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Specjalna wersja BMW Serii 5 tylko dla Japonii

2013-04-13 10:00

Specjalna wersja BMW Serii 5 tylko dla Japonii

Specjalna wersja BMW Serii 5 tylko dla Japonii
Producenci muszą dopieszczać klientów na ważnych rynkach. Każdy wie, że w Chinach oferowane są modele przedłużane, zaś w Japonii z odrobiną sportowego sznytu. Nie inaczej jest z BMW Serii 5 Exclusive Sport. Sprawdźmy, co oferuje.


W ofercie BMW Serii 5 Exclusive Sport jedynie na rynek japoński pojawią się jedynie dwie jednostki napędowe - 2,0-litrowa benzynowa z turbodoładowaniem dla modelu 523i oraz silnik Diesla o takiej samej pojemności dla modelu 523d. Liczba modeli będzie ograniczona do 300 egzemplarzy.

Jeśli chodzi o dodatki charakterystyczne dla tej edycji, BMW Serii 5 Exclusive Sport dostanie między innymi elementy nadwozia z pakietu M Sport - zderzaki, nakładki etc. - jak również 19-calowe felgi z lekkich stopów. We wnętrzu znajdziemy sportowe fotele oraz nową kierownicę z pakietu M.

Do wyboru będą dwa kolory nadwozia - biały i bardzo ciemny granat - natomiast we wnętrzu króluje skóra w czarnym i czekoladowym kolorze. Nie zabrakło również wielu elementów z fortepianowej czerni, wyświetlacza Head-Up oraz ulepszonego systemu audio. Cena w przeliczeniu na dolary waha się w przedziale 72-75 tys. dolarów.

Tagi: rynek, cena, sport, fotele, bmw, silnik, sportowe
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne