Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Skoda Rapid Sport Concept zadebiutuje w Worthersee

2013-05-07 12:00

Skoda Rapid Sport Concept zadebiutuje w Worthersee

Skoda Rapid Sport Concept zadebiutuje w Worthersee
Na zbliżającym się pokazie w Worthersee poznamy kilka nowości z Grupy Volkswagena, między innymi sportową interpretację Skody Rapid w wersji koncepcyjnej. Sprawdźmy, czego możemy się spodziewać po Skodzie Rapid Sport Concept.


Nie dysponujemy dobrej jakości zdjęciami i musimy zadowolić się jedną grafiką. Widzimy na niej sportową wersję Skody Rapid, która doczekała się kilku dodatków do nadwozia, nowych felg oraz paska biegnącego przez całą długość karoserii. Ciężko oceniać końcowy wygląd bazując na komputerowym renderze. Poczekamy - zobaczymy.

Na chwilę obecną musimy bazować na informacjach od producenta, który zapewnia, że nowość będzie sportowa i stylowa jednocześnie. Nadwozie będzie pomalowane w dwóch kolorach - Corrida Red oraz Steel Grey. Nowa Skoda Rapid Sport Concept zostanie wyposażona w 19-calowe felgi oraz agresywny przedni zderzak ze splitterem.

Warto przyjrzeć się masce, która posiada dwa wloty powietrza. Na uwagę zasługują również poszerzone nadkola, które muszą pomieścić ogromne felgi. To, czego nie widać na grafice, to przeprojektowany tylny zderzak z dwiema końcówkami układu wydechowego. Skoda obiecuje również sportowo zestrojone zawieszenie, układ kierowniczy oraz fotele Recaro wewnątrz.

Niestety na chwilę obecną nikt nic nie mówi o wersji produkcyjnej. Fakt: 19-calowe felgi, mocne i odważne zmiany w nadwoziu to cechy typowe dla modelu koncepcyjnego. Skoda z takimi dodatkami to chyba zbyt wiele, jak dla konserwatywnego producenta. Nie wiadomo również, co pojawi się pod maską, ale skoro to tylko wersja koncepcyjna, moc nie ma większego znaczenia.

Tagi: zmiany, sport, fotele, skoda, moc, concept, skoda rapid
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne