Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Skoda Rapid Sport Concept - kilka nowych grafik

2013-05-08 14:00

Skoda Rapid Sport Concept - kilka nowych grafik

Skoda Rapid Sport Concept - kilka nowych grafik
Czesko-niemiecki producent pochwalił się nowymi grafikami przedstawiającymi zapowiadaną od wczoraj Skodę Rapid Sport Concept. Zapowiada się intensywna kampania marketingowa auta, które i tak nigdy nie powstanie.


Przynajmniej producent na chwilę obecną nie ma żadnych planów dotyczących produkcji. Jak już wspominałem, Skoda mogła zaszaleć ze stylistyką, gdyż jest to tylko model koncepcyjny. W wersji produkcyjnej dostalibyśmy zapewne 17-calowe felgi i nakładkę na zderzak. Być może przesadzam z sarkazmem, ale w większości przypadków producenci rozpalają zmysły modelami koncepcyjnymi by potem pokazać nijaki model produkcyjny.

Na grafikach widać wreszcie tylną część auta, która dostała dość pokaźnych rozmiarów dyfuzor z dwiema końcówkami układu wydechowego. Nie zabrakło również niewielkiego spojlera, zaś tylne światła mają nieco inną stylistykę - czarne wnętrza nadają całości groźnego klimatu. Warto również wspomnieć o tym, że nadwozie będzie pomalowane w dwóch kolorach - Corrida Red oraz Steel Grey.

Nowa Skoda Rapid Sport Concept zostanie wyposażona w 19-calowe felgi, które mieszczą się w poszerzonych nadkolach oraz agresywny przedni zderzak ze splitterem. Zapewne już w niedzielę Skoda pochwali się oficjalnymi zdjęciami modelu koncepcyjnego. Szczerze mówiąc taka odmiana Rapida z mocnym silnikiem byłaby ciekawą alternatywą, jednak jest to praktycznie niemożliwe - Czesi nadal pracują nad Octavią RS.

Tagi: auta, sport, maj, skoda, producenci, model, silnikiem, skoda rapid
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne