Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nowości Mazdy na Salonie Samochodowym w Tokio - Mazda

2013-12-27 16:00

Nowości Mazdy na Salonie Samochodowym w Tokio - Mazda

Nowości Mazdy na Salonie Samochodowym w Tokio - Mazda
Na Salonie Samochodowym w Tokio Mazda pokaże wiele nowości, choć nie będą to zupełnie nowe modele, tylko wiele zmian, dodatków, modyfikacji, gadżetów etc. Mimo to warto zwrócić uwagę na wszystkie nowości, bo niektóre są godne uwagi.


Mazda zaplanowała pokazać 6 zmodyfikowanych modeli na Salonie Samochodowym w Tokio. Niestety minusem tego wszystkiego jest fakt, że wszystkie modele będą oferowane, przynajmniej na początku, jedynie na rynku w Japonii. To wielka szkoda. Dlaczego? Pierwszym powodem może być Mazda3, czyli Axela Sport Design z dodatkami od MAZDASPEED.

Dział sportowy Mazdy przygotował kompletny pakiet stylistyczny i aerodynamiczny wzbogacony o wiele aplikacji i naklejek na nadwozie. Na uwagę zasługują przede wszystkim zmienione zderzaki, listwy progowe, spojler, nowy układ hamulcowy Brembo oraz rewelacyjnie wyglądające felgi z lekkich stopów lakierowane na czarno.

Podobne dodatki zobaczymy w modelu Axela Sedan Design (Mazda6). Tradycyjna cukierkowa czerwień wzbogacona kilkoma naklejkami rewelacyjnie komponuje się z czarnymi felgami oraz czarnym dachem. Na uwagę zasługuje także model Atenza Wagon Design, który otrzymał kilka dodatków aerodynamicznych - przedni splitter, boczne listwy progowe - oraz felgi aluminiowe.

W Tokio zobaczymy również model CX-5 Design w czarnym, matowym kolorze oraz centralnie zamontowanym podwójnym układem wydechowym.

Tagi: sport, design, wielka, model, mazda, modele, sedan, suzuki wagon
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne