Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan Sport Sedan Concept - szykuje się następca Maximy?

2014-01-01 14:00

Nissan Sport Sedan Concept - szykuje się następca Maximy?

Nissan Sport Sedan Concept - szykuje się następca Maximy?
Już na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Detroit (NAIAS) Nissan zaprezentuje wiele ciekawych modeli, w tym również kilka wersji koncepcyjnych. W tej grupie na uwagę zasługuje niepisany następca modelu Maxima.


Co prawda nie jest to oficjalna informacja, ale w sieci krążą plotki na temat nadchodzącego następcy modelu Maxima. Po ostatnich publikacjach na ten temat i pierwszych zdjęciach w sieci rozgorzała dyskusja na ten temat. Czy to faktycznie model koncepcyjny Nissana Maximy? O tym przekonamy się już wkrótce na Salonie Samochodowym w Detroit.

Nazwa auta jest mało wyszukana - Nissan Sport Sedan Concept - zaś ilość informacji na jego temat niezwykle skromna, ale jedno jest pewne - wstępna wizualizacja przedstawia się bardzo ciekawie. Na uwagę zasługują przede wszystkim dość skomplikowane stylistycznie światła.

Przy okazji warto wspomnieć, że w Detroit Nissan pokaże również inne koncepty: IDx Freeflow oraz IDx Nismo, czyli niewielkie kompaktowe coupe stworzone w "starym stylu". Czy te modele trafią do produkcji? To jest mało prawdopodobne, ale zdaniem wielu obserwatorów takie niewielkie, sportowe i stosunkowo tanie auta w ofercie Nissana byłyby strzałem s dziesiątkę.

Na pierwszym zdjęciu poniżej Nissan Sport Sedan Concept, na kolejnych Nissan IDx Freeflow oraz IDx Nismo.

Tagi: auta, sport, nissan, sieci, model, inne, renault coupe, nissan maxima
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne