Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan 370Z Nismo dostanie kilka nowości na lato!

2013-05-01 13:00

Nissan 370Z Nismo dostanie kilka nowości na lato!

Nissan 370Z Nismo dostanie kilka nowości na lato!
Już w te wakacje na rynku pojawi się odświeżony Nissan 370Z Nismo, który doczekał się wielu ciekawych zmian i dodatków. Sprawdźmy więc, co się zmieniło.


Odświeżony Nissan 370Z Nismo dostanie między innymi dodatki do nadwozia i kilka zmian wewnątrz. Zacznijmy jednak od stylistyki. Nowość doczekała się lakierowanych na ciemny odcień szarości dodatków, które obejmują przedni spojler, listwy progowe oraz tylny dyfuzor. Oprócz tego w tym samym kolorze mamy obudowy lusterek oraz tylny spojler. Wisienką na torcie jest czerwona cienka listwa na niektórych elementach nadwozia.

We wnętrzu znajdziemy nową kierownicę obszytą Alcantarą, liczne czerwone akcenty z nowym, czerwonym obrotomierzem Nismo na czele. Oprócz tych zmian Nissan 370Z Nismo prezentuje się tak samo, jak dotychczasowy model. Pod maską mamy tą samą jednostkę napędową V6 o pojemności 3,7-litra i mocy 350 KM z momentem obrotowym na poziomie 374 Nm.

Napęd przekazywany jest na tylne koła za pośrednictwem 6-biegowej, ciasno zestopniowanej skrzyni biegów, która współpracuje z systemem, który kontroluje prędkość obrotową podczas zmiany biegów. Auto dostanie również sportowe zawieszenie z 19-calowymi felgami RAYS oraz systemem hamulcowym Nismo Sport Brakes z 14-calowymi tarczami z przodu oraz nieco mniejszymi z tyłu.

Tagi: zmiany, sport, auto, nissan, lato, model, sportowe, nissan 370z
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne