Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Na A4 Katowice-Kraków bez zatrzymywania na bramkach

2016-07-08 09:35

Na A4 Katowice-Kraków bez zatrzymywania na bramkach

Jak poinformowali przedstawiciele Stalexport Autostrada Małopolska, firmy zarządzającej tym fragmentem autostrady A4, od 20 lipca firma wprowadzi elektroniczny pobór opłat o nazwie A4Go. To pierwsze takie rozwiązanie wśród działających w naszym kraju koncesjonariuszy płatnych autostrad i przypominające swym działaniem urządzenie viaAuto, dzięki któremu można sprawniej poruszać się płatnymi autostradami zarządzanymi przez GDDKiA.

Ruszyła już przedsprzedaż urządzeń pokładowych A4Go, które pozwolą na szybki i bardzo wygodny przejazd przez place poboru opłat. Przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków będzie możliwy bez przekazywania inkasentowi przez samochodowe okno gotówki czy karty. Wystarczy na przedniej szybie samochodu zainstalować urządzenie pokładowe A4Go, które komunikować się będzie z anteną zainstalowaną na bramce autostradowej i po dokonaniu kategoryzacji pojazdu bramka się otworzy.

Urządzenia pokładowe A4Go wraz z pakietami impulsów, czyli uprawnieniami do przejazdu autostradą A4 Katowice-Kraków można zakupić w serwisie www.kartA4Go.pl oraz w Punktach Obsługi Klienta (POK), czynnych w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00, zlokalizowanych przy placach poboru opłat w Mysłowicach oraz Balicach.

Przy zakupie pobierana jest kaucja w wysokości 50 zł, a pakiety impulsów sprzedawane są obecnie z 15% rabatem.

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne