Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Mercedes-Benz CLS po kuracji odświezającej

2014-06-30 10:00

Mercedes-Benz CLS po kuracji odświezającej

Mercedes-Benz CLS po kuracji odświezającej
Są auta, które nie potrzebują żadnych modyfikacji i kuracji odświeżającej, dlatego też producent mimo, iż chce nieco zaktualizować ofertę, zamiast zmian wizualnych decyduje się na dodatkowe pakiety i opcje wyposażenia.


Podobnie postąpił Mercedes-Benz z modelem CLS. Zamiast radykalnych przeróbek stworzono dwa nowe pakiety wyposażenia - Sport oraz Night. Zacznijmy od pakietu Sport, w którym znajdziemy 18-calowe felgi w kolorze szarości Himalaya lub opcjonalne 19-calowe obręcze z innym wzorem. Oprócz tego zastosowano zawieszenie Direct Control z różnymi trybami pracy.

Ponadto producent zastosował większe tarcze hamulcowe z przodu oraz zaciski z napisem "Mercedes-Benz", jak również podwójne końcówki układu wydechowego wykonane ze stali nierdzewnej. Pakiet ten dostępny jest dla wszystkich wersji CLS z wyjątkiem CLS 500 (oraz wyższych łącznie z AMG). A co znajdziemy w pakiecie Night?

Pakiet Night to przede wszystkim dwa wzory 18-calowych felg oraz 2 warianty felg o średnicy 19 cali. Oprócz tego na uwagę zasługują czarne wstawki np. obudowy lusterek, ramki okien, przyciemnione szyby itp. Zastosowano również nakładki na zderzaki oraz przedni splitter - wszystko oczywiście w czerni.

Tagi: sport, szyby, mercedes cls, amg
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne