Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Lexus RC F z pakietem dodatków Carbon Package

2014-01-17 10:00

Lexus RC F z pakietem dodatków Carbon Package

Lexus RC F z pakietem dodatków Carbon Package
Niedawno oficjalnie zadebiutował model Lexus RC F wzbudzając spore zainteresowanie wśród obserwatorów. To świetna alternatywa dla niemieckich propozycji np. BMW M4, która posiada wiele ciekawych rozwiązań. Przykładem może być pakiet dodatków o nazwie Carbon Package.


Co prawda informacja na temat pakietu Carbon Package pojawiła się razem z premierą modelu Lexus RC F, ale dopiero teraz do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające, jak to wszystko wygląda. To z pewnością rozwiązanie dla osób, które chcą się wyróżniać i nie boją się śmiałych rozwiązań stylistycznych. W grę wchodzi bowiem przednia maska, dach oraz tylny spojler wykonany oczywiście z włókna węglowego oraz pokryty bezbarwnym połyskującym lakierem.

Na zdjęciach widać również niebieski model, który posiada lakierowaną w kolorze nadwozia maskę - to alternatywa dla tych, którzy chcą się wyróżniać, ale nieco mniej ostentacyjnie. Niestety pakiet odpowiada jedynie za wygląd zewnętrzny, a to oznacza, że pod maską znajdziemy nietknięte 5,0-litrowe V8 generujące ponad 450 KM. Moc przenoszona jest na koła za pośrednictwem 8-biegowej skrzyni Sport Direct Shift (SPDS).

Tagi: informacja, sport, lexus, sieci, model, razem, moc, eagle premier
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne