Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Lexus GS 350 F SPORT upiększony przez WALD

2012-10-28 11:00

Lexus GS 350 F SPORT upiększony przez WALD

Lexus GS 350 F SPORT upiększony przez WALD
Lexus ostatnio wziął sobie do serca sugestie fanów, którzy narzekają na brak prawdziwie sportowej wersji niektórych modeli. W oczekiwaniu na model GS-F, Lexus z chęcią pomaga tunerom w tworzeniu specjalnych wersji modelu. Tym razem do roboty zabrała się firma WALD International.


Auto zostanie pokazane na targach SEMA Motor Show. Na pierwszy rzut oka auto wygląda bardzo smakowicie i powinno tymczasowo zaspokoić pragnienie fanów związane z modelem GS-F. Na chwilę obecną Lexus GS 350 F SPORT dostał od firmy WALD International spory pakiet stylistyczny.

Z przodu pojawiła się nakładka na zderzak, po bokach nowe listwy progowe, zaś z tyłu delikatna listwa na klapie bagażnika. Nie zabrakło również nowego zawieszenia RSR Super oraz zestawu hamulcowego Brembo GT. Wisienką na torcie są 20-calowe felgi Vossen CV7 z oponami Yokohama S.Drive.

Kilka zmian zaszło również pod maską. Seryjna jednostka V6 o pojemności 3,5-litra dostała sprężarkę Apexi CG SPL, inteligentny kontroler przepustnicy Smart Accel oraz podwójne kolektory wydechowe PTS Joe Z Series. Niestety nie znamy końcowego wyniku, ale z pewnością wartości są wyższe niż seryjne 306 KM oraz 375 Nm momentu obrotowego.

Źródło: WorldCarFans

Tagi: sport, auto, lexus, international, motor, smart smart, łada oka
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne