Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Lexus RC F zmodyfikowany specjalnie na targi SEMA

2014-11-05 07:45

Lexus RC F zmodyfikowany specjalnie na targi SEMA

Lexus RC F zmodyfikowany specjalnie na targi SEMA
Amerykańskie targi SEMA to wielka gratka dla miłośników tuningu oraz aut koncepcyjnych. Nie zobaczymy tam produkcyjnych samochodów miejskich lub rodzinnych, tylko radykalnie zmodyfikowane konstrukcje. Przykładem może być Lexus RC F zmodyfikowany przez Gordon Ting & VIP Auto Salon.


Już na pierwszy rzut oka widać, że do samochodu dopadła banda wariatów, która z szybkiego i agresywnego auta chciała zrobić coś lepszego. Czy się udało? To ocenicie sami, choć trzeba przyznać, że jest na czym zawiesić oko. Owszem, auto ma niewiele wspólnego z elegancją i stonowanym stylem, ale o to czasem chodzi w tuningu.

Lexus RC F zmodyfikowany przez zespół Gordon Ting & VIP Auto Salon posiada mnóstwo elementów z włókna węglowego, między innymi zderzaki, splitter, spojler, dyfuzor itp. Nie zabrakło regulowanego wyczynowego zawieszenia oraz 20-calowych felg z oponami Yokohama Advan Sport. Pod maską również sporo nowości, choć tunerzy nie chwalą się ostateczną mocą.

Zastosowano między innymi wysokowydajny kolektor dolotowy, sportowy układ wydechowy oraz instalację podtlenku azotu firmy Nitrous Express. A jak Wam podoba się takie podejście do tuningu?

Tagi: auta, sport, auto, lexus, salon, moc, renault express, łada oka
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne