Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Kolejne wersje specjalne Volkswagena Beetle

2012-11-17 10:00

Kolejne wersje specjalne Volkswagena Beetle

Kolejne wersje specjalne Volkswagena Beetle
Minął zaledwie tydzień od premiery nowego Volkswagena Beetle Cabriolet, a już niemiecki producent zapowiada nowe wersje specjalne togo modelu oraz wersji Coupe. Sprawdźmy, co tym razem wymyślił gigant z Wolfsburga.


To już robi się trochę dziwne - samochód jeszcze dobrze nie zagrzał miejsca w salonie, a już pojawia się specjalna wersja. Tym razem pakiet dodatków do modelu nosi nazwę "Exclusive" i został opracowany przez oddział Volkswagen R GmbH. Wersje specjalne modelu będą dostępne w wariantach Volkswagen Beetle oraz Beetle Cabriolet.

Będą dwie wersje paczki Exclusive dla klientów chcących zakupić model Beetle lub Beetle Cabriolet. Jedna będzie bazowała na wariancie Sport, druga zaś na wersji Design. Na zewnątrz wersja Exclusive charakteryzuje się 18-calowymi felgami z polerowaną powierzchnią. Opcjonalnie można wybrać aż 19-calowe felgi w biało-czarnym malowaniu.

We wnętrzu modelu może pojawić się jedna z trzech różnych tapicerek z diamentowymi przeszyciami w kolorach Pepper Beige, Amber Brown oraz po prostu Black. Dodatki obejmują progi ze stali nierdzewnej, skórzaną kierownicę oraz drążek zmiany biegów i hamulca ręcznego oraz liczne gadżety we wnętrzu.

Cena na rynku niemieckim startuje od poziomu 22 650 euro za wersję bazującą na modelu Volkswagen Beetle Design z 1,2-litrowym silnikiem TSI. Najdroższa wersja Volkswagena Beetle Cabriolet, który bazuje na wersji Sport z 1,4-litrowym silnikiem TSI kosztuje 30 500 euro.

Źródło: Carscoop

Tagi: zmiany, euro, volkswagen, sport, razem, audi cabriolet, volkswagen beetle
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne