Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Ford Mustang pochwali się elektroniką na CES

2013-12-18 16:00

Ford Mustang pochwali się elektroniką na CES

Ford Mustang pochwali się elektroniką na CES
Na zbliżających się targach elektroniki CES - Consumer Electronics Show - w Los Angeles Ford postanowił pokazać kilka ciekawych rozwiązań technologicznych zastosowanych w najnowszym Mustangu.


Plotki mówiły o specjalnym trybie do "palenia gumy", ale producent nie potwierdza tych informacji. Przynajmniej na chwilę obecną. Zamiast tego mówi o systemie zmiany trybów jazdy Selectable Drive Mode, który zmienia praktycznie wszystko - czułość układu kierowniczego, stopień reakcji pedału gazu, sposób zmiany biegów czy stopień ustawień kontroli trakcji. Do wyboru będą takie tryby, jak normal, snow-wet, sport oraz track.

Na uwagę zasługują także systemy MyFord Touch, SYNC, Track Apps oraz AppLink. Jakby tego było mało, Ford Mustang jest wyposażony w takie systemy, jak Intelligent Access, Launch Control, Blind Spot Information System, Adaptive Cruise Control oraz system ostrzegania przed kolizją współpracujący z układem hamulcowym. "Z najwyższą klasą osiągów oraz innowacyjnymi technologiami zamkniętymi w nowoczesne i stylowe nadwozie, Ford Mustang jest idealnym autem dla każdego." - powiedział Jim Farley, specjalista od marketingu.

Tagi: zmiany, system, ford, sport, ford mustang, autem, gazu
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne