Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

BMW Serii 6 Frozen Silver oraz X6 Performance

2012-10-22 10:00

BMW Serii 6 Frozen Silver oraz X6 Performance

BMW Serii 6 Frozen Silver oraz X6 Performance
Ostatnio można zauważyć nasilone powstawanie specjalnych wersji najróżniejszych modeli. Wydaje się, że przodują w tym nimieccy producenci. Tym razem BMW przygotowało specjalną wersję modelu X6 oraz Serii 6 Coupe. Sprawdźmy, co zmieniło się w specjalnych edycjach Performance oraz Frozen Silver.


Specjalne wersje nie będą dla każdego i nie decyduje o tym zaporowa cena. Na przykład BMW X6 Performance Edition zostanie wykonane w ilości zaledwie 100 egzemplarzy, zaś BMW Serii 6 Coupe Frozen Silver Edition powstanie w liczbie 55 sztuk - czyli tylko dla wybrańców... z grubym portfelem i niezłym refleksem.

Jeśli chodzi o model X6, zostanie stworzonych 50 sztuk modelu xDrive35i w celu 81 695 dolarów oraz 50 sztuk wariantu xDrive50i w cenie 92 895 dolarów. A co zmienia znaczek "Performance Edition"? Przede wszystkim do auta dodano pakiet M Performance, który między innymi podnosi moc standardowej jednostki o 15 KM w modelu xDrive35i (moc końcowa to 315 KM) oraz 40 KM do wersji xDrive50i (łączna moc 440 KM).

Jeśli chodzi o doznania wizualne, zadba o nie perłowo-metaliczny srebrny lakier, 20-calowe aluminiowe felgi oraz pokryte czarnym chromem końcówki układu wydechowego. We wnętrzu natomiast znajdują się sportowe fotele pokryte czarną Alcantarą oraz skórą z pomarańczowymi przeszyciami, które pojawiają się również na desce rozdzielczej i dywanikach.

Wracając do deski rozdzielczej i konsoli centralnej w BMW X6 Performance Edition, producent zastosował tapicerkę z carbonowymi wykończeniami oraz dodatkami z wyższych wariantów modelu. Model BMW X6 xDrive50i dostaje również światła LED oraz zestaw audio premium. A co zmieniło się w BMW Serii 6 Coupe Frozen Silver.

W tym przypadku klienci również mogą wybierać między dwoma modelami - tylnonapędowym modelem 650i Coupe w cenie 99 295 dolarów oraz wersją AWD 650i xDrive Coupe w cenie 102 695 dolarów. W przeciwieństwie do wersji BMW X6, w Serii 6 Coupe nie ma żadnych zmian w silniku.

Są za to zmiany wizualne również oparte na perłowo-metalicznym srebrnym lakierze, do którego dobrano kilka czarnych akcentów w postaci lusterek czy ramek okiennych. Oprócz tego zastosowano dwukolorowe 20-calowe felgi aluminiowe oraz pakiet M Sport, w którym znajdziemy dodatki stylistyczne, M Steering Wheel, pokryte czarnym chromem końcówki układu wydechowego oraz czarne zaciski hamulców.

We wnętrzu jak zwykle znajdziemy czarną Alcantarę, szare drewno oraz paczkę dodatków Executive. W wersji AWD pojawi się również podgrzewana kierownica oraz torba na narty.

Tagi: zmiany, sport, bmw, model, renault coupe
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne