Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

BMW Serii 6 dostanie paczkę dodatków M Sport

2013-05-17 14:00

BMW Serii 6 dostanie paczkę dodatków M Sport

BMW Serii 6 dostanie paczkę dodatków M Sport
BMW również od czasu do czasu lubi wrzucić do oferty różne dodatki i paczki wyposażenia. Co prawda prym w tej dziedzinie wiedzie Volkswagen, ale i bawarscy projektanci potrafią zrobić coś ciekawego. Poznajmy bliżej paczkę M Sport dla modeli z Serii 6.


Dodatki z paczki M Sport będą oferowane w modelach BMW Serii 6 w nadwoziu Coupe, Cabrio oraz Gran Coupe. Pakiet obejmuje między innymi dodatki aerodynamiczne do nadwozia oraz lekkie, 19-calowe pięcioramienne felgi z serii M. Oprócz tego modele dostaną adaptacyjne światła LED oraz światła przeciwmgłowe również wykonane w tej technologii.

We wnętrzu znajdziemy kolejne dodatki z pakietu M Sport, czyli skórzaną kierownicę, boczki i fotele obszyte połączeniem skóry i Alcantary, wyświetlacz Head-Up, deskę rozdzielczą pokrytą skórą Nappa, system audio Hi-Fi z 12 głośnikami w wersji Cabrio oraz 16 w wariantach Coupe i Gran Coupe.

Jakby tego było mało, producent oferuje również nowy zestaw nawigacji satelitarnej z ponad 10-calowym wyświetlaczem, kontrolą głosową oraz rozszerzonym systemem bezdotykowej obsługi telefonu. Na deser dostaniemy system wspomagania parkowania Park Assist Control z kamerą wsteczną. Oprócz tego w paczce znajdziemy mnóstwo innych, ciekawych dodatków.

Tagi: system, sport, fotele, bmw, modele, renault coupe, yugo cabrio
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne