Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

BMW serii 2 Active Tourer z pakietem M Sport

2014-03-27 10:00

BMW serii 2 Active Tourer z pakietem M Sport

BMW serii 2 Active Tourer z pakietem M Sport
Nie jest wielką tajemnicą, że BMW serii 2 Active Tourer nie spotkał się z wielką aprobatą, głównie ze strony fanów bawarskiej marki. Tak czy inaczej niemiecki producent postanowił być cierpliwy i zaprezentował na otarcie łez pakiet M Sport dla rodzinnego MPV.


Co prawda BMW serii 2 Active Tourer stracił symbol marki, czyli tylny napęd, ale oprócz tego wszystkie aspekty zostaną zachowane. Rzecz jasna trzeba to przyjmować z przymrużeniem oka, ale z drugiej strony wypada wspierać BMW w swoich staraniach - w końcu wszyscy producenci mają w ofercie rodzinny samochód.

Przejdźmy do rzeczy, czyli pakietu M Sport dla BMW serii 2 Active Tourer. Chodzi przede wszystkim o zmiany wizualne, czyli nieco bardziej agresywne zderzaki przednie i tylne, listwy progowe, przyciemniane szyby czy też 17- lub 18-calowe felgi aluminiowe. Na deser dostajemy nowe końcówki układu wydechowego, plakietki i wstawki chromowane.

Na uwagę zasługuje również kolor nadwozia - Estoril Blue - który będzie dostępny tylko w parze z pakietem M Sport. We wnętrzu również znajdziemy sporo zmian. Oprócz specjalnych wstawek przy drzwiach, w środku znajdziemy wielofunkcyjną skórzaną kierownicę, podłokietnik i drążek zmiany biegów obszyty skórą, nową podsufitkę i niebieskie przeszycia. Wisienką na torcie są sportowe fotele w różnych wariantach.

A jak Wam podoba się BMW serii 2 Active Tourer z pakietem M Sport?

Tagi: zmiany, sport, bmw, producenci, zmian, sportowe, łada oka, rover tourer
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne