Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Audi Q7 w wersji S Line Style oraz S Line Sport

2014-01-24 12:00

Audi Q7 w wersji S Line Style oraz S Line Sport

Audi Q7 w wersji S Line Style oraz S Line Sport
Czołowi producenci, a takim z pewnością jest niemieckie Audi, nie mogą zostawiać modeli ze swojej gamy na dłuższy czas bez żadnych zmian. Między innymi dlatego w ofercie modelu Q7 pojawiły się dwie nowe wersje wyposażenia.


Audi Q7 w wersji S Line Style oraz S Line Sport powstało na bazie pakietu wyposażenia S Line Plus i oferuje kilka ciekawych dodatków. Nietypowo zaczniemy od silników, gdyż obie wersje będą dostępne z dwoma jednostkami wysokoprężnymi do wyboru - 245-konnym 3,0-litrowym V6 lub z jednostką V8 o pojemności 4,2-litra i mocy 340 KM.

W modelu Audi Q7 S Line Style znajdziemy wszystko to, co obejmuje pakiet S Line Plus, ale dodatkowo możemy podziwiać piękne 21-calowe felgi z lekkich stopów oraz liczne dodatki do nadwozia obejmujące między innymi wstawki rurowe przy progach oraz płyty ochronne przy zderzakach. Na uwagę zasługują także poszerzenia nadkoli.

W wersji Audi Q7 S Line Sport znajdziemy wiele nawiązań do topowego wariantu z 12-cylindrowym silnikiem TDI. Warto zwrócić uwagę na 21-calowe felgi w tytanowym odcieniu, poszerzenia nadkoli, większe wloty powietrza, kilka spojlerów i nakładek oraz orurowanie. Na deser dostajemy dwie owalne końcówki układu wydechowego.

Tagi: sport, audi, silnikiem, morgan plus
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne