Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Audi RS 5 Coupe Sport Edition - dla sportowców

2014-12-20 10:00

Audi RS 5 Coupe Sport Edition - dla sportowców

Audi RS 5 Coupe Sport Edition - dla sportowców

Dla sportowców i nie tylko! Zaprezentowana specjalna wersja modelu Audi RS 5 Coupe Sport Edition to lekko zmodyfikowana wersja topowego modelu A5 wyprodukowana w liczbie zaledwie 75 egzemplarzy tylko na rynek w USA.


Auto zostało stworzone przez oddział Audi Exclusive i wyróżnia się dwoma kolorami nadwozia do wyboru - Daytona Gray lub Nardo Gray. Oprócz tego cechami szczególnymi modelu Audi RS 5 Coupe Sport Edition są 20-calowe felgi z 5 ramionami w kształcie litery V oraz czerwone zaciski hamulców. Jak widać zmian jest niewiele, ale niewiele trzeba aby świetne auto wyglądało jeszcze lepiej.

Zmiany we wnętrzu również są ograniczone. Znajdziemy tam dwukolorową czarno-czerwoną tapicerkę ze skóry Nappa z kontrastującymi przeszyciami, liczne czerwone wstawki oraz akcenty polakierowane na kolor nadwozia. Pod maską znajdziemy silnik 4.2 V8 o mocy 450 KM z momentem obrotowym 429 Nm. Napęd przekazywany jest na wszystkie koła za pośrednictwem skrzyni 7-biegowej S tronic. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 4,5 sekundy, zaś prędkość maksymalna to 280 km/h.

Tagi: sport, auto, audi, silnik, zmian, renault coupe, ferrari daytona
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne