Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościSamochody terenowe

Range Rover Evoque R - tak będzie wyglądał?

2012-07-06 16:00

Range Rover Evoque R - tak będzie wyglądał?

Range Rover Evoque R - tak będzie wyglądał?
Zazwyczaj sportowe wersje najciekawszych modeli pojawiają się na rynku jako ostatnie wzbudzając w międzyczasie mnóstwo emocji i plotek. Wielu grafików, mając do dyspozycji normalny model próbuje stworzyć graficzny projekt mocniejszej odmiany. Nie inaczej jest w przypadku modelu Evoque R.

Można śmiało powiedzieć, że Range Rover Evoque osiągnął rynkowy sukces. Świetna stylistyka, dobra jakość wykonania i ciekawe jednostki napędowe sprawiły, że auto mimo wysokiej ceny, zyskało sporą popularność, oczywiście jak na tego typu segment.

Wielu miłośników modelu jednak z niecierpliwością czeka na sportową odmianę modelu Evoque R. Auto będzie prawdopodobnie zaprezentowane jako trzydrzwiowa wersja z nowym silnikiem grupy expression_replaced_1-Land Rover pod maską. Będzie to 3,0-litrowy turbodoładowany silnik V6 o mocy 380 KM z momentem obrotowym 460 Nm.

Co ciekawe, ta sama jednostka trafi pod maskę nadchodzącego modelu Jaguara - F-Type. Wracając do Evoque, już normalna wersja wygląda bardzo nowocześnie i dynamicznie, zaś w wersji R dostaniemy dodatkowo przeprojektowany przód, poszerzone nadkola z czarnymi rantami, większe felgi aluminiowe, nowe listwy progowe, większe wloty powietrza oraz obniżone zawieszenie.

Tagi: ceny, rover, auto, silnik, silnikiem, evoque
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne