Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościSamochody terenowe

Nowy BMW serii 3 Kombi pojedzie do Stanów

2012-05-14 12:00

Nowy BMW serii 3 Kombi pojedzie do Stanów

Nowy BMW serii 3 Kombi pojedzie do Stanów
Nowy BMW Serii 3 z nadwoziem Kombi, lub jak ktoś woli Sport Wagon trafi na rynek w Stanach Zjednoczonych. Auto w wersjach 328i, 330d oraz 320d będzie w sprzedaży w Europie już pod koniec roku, podczas gdy Amerykanie będą musieli poczekać do wiosny 2013 roku.

Obecnie na rynku w USA oferowana jest jedna wersja modelu serii 3 Kombi. Jest to model 328i zarówno z systemem xDrive, jak i bez niego. Nowy model zaś będzie nieco większy od obecnie oferowanego o czym świadczy między innymi większa o około 10 procent przestrzeń ładunkowa.

Podobnie jak seria 3 Sedan, zarówno Kombi będzie oferowane w wersjach Sport, Luxury oraz Modern, jak również M Sport Line. Wewnątrz znajdziemy tylną kanapę rozkładaną w proporcjach 40:20:40, zaś przestrzeń ładunkowa jest obszerna i płaska, co zresztą widać na zdjęciach.

W wyposażeniu dodatkowym znajduje się między innymi pakiet Comfort Package zawierający elektrycznie otwierany bagażnik uruchamiany "machnięciem nogą" pod zderzakiem. To świetne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy mamy zajęte ręce zakupami. Oprócz tego w wyposażeniu znajduje się BMW Parking Assist, tylna kamera, detektor martwego pola etc.

Tagi: usa, bmw, parking, model, sedan, fso kombi, etc
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne