Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościSamochody terenowe

Nissan pokazał najnowszy model Pathfinder

2012-07-28 13:00

Nissan pokazał najnowszy model Pathfinder

Nissan pokazał najnowszy model Pathfinder
Ostatnio portale społecznościowe stały się bardzo potężnym narzędziem marketingowym. Przekonaliśmy się o tym już wczoraj za sprawą Lexusa, który opublikował pierwsze fotki nowego modelu LS. Tym razem znajomością Facebooka popisał się Nissan.

Na oficjalnym profilu Nissana pojawiły się ostatnio fotografie najnowszego modelu Pathfinder. Co ciekawe, zaprezentowany teraz model wygląda identycznie jak model koncepcyjny pokazany na Salonie Samochodowym w Detroit w tym roku.

Z drugiej strony model koncepcyjny nie miał praktycznie żadnych "szalonych" elementów, do których mogliby doczepić się sztywni księgowi. Nie można jednak zaprzeczyć, że auto wygląda po prostu poprawnie, ale w zachwyt raczej nikt nie wpadnie.

Wydaje się, że ostatnie odsłony średniej wielkości crossoverów polegają na statecznych i mało podniecających stylizacjach, szczególnie w wykonaniu japońskich producentów. Ostatni model Mitsubishi Outlander jest po prostu nudny, zaś pokazany teraz Pathfinder również nie należy do ekscytujących. Czy mimo to osiągnie sukces?

Tagi: mitsubishi, auto, detroit, nissan, model, mitsubishi outlander, nissan pathfinder
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne