Money.plMotoryzacjaWiadomościSamochody terenowe

Jeep Renegade to ikona wolności i... możliwości

2017-01-10 13:03

Jeep Renegade to ikona wolności i... możliwości

Jeep Renegade to ikona wolności i... możliwości
Jeep Renegade pokazuje, że kompromis pomiędzy autem miejskim a terenowym nie musi wiązać się z wyrzeczeniem. To jeszcze więcej wolności, jak na markę Jeep przystało i ciekawa propozycja nie tylko dla fanów SUV-ów

Nowoczesne nawiązanie do legendarnego dziedzictwa marki Jeep

Twórcy Renegade poświęcili wiele czasu, by wypracować wysmakowane, zbilansowane połączenie między legendarnym dziedzictwem marki Jeep, a najnowocześniejszymi osiągnięciami technologicznymi. W efekcie powstał SUV o wyrazistym charakterze i niepowtarzalnej linii nadwozia.

4 wersje, żywe kolory, a do tego zaawansowana technologia i duże możliwości personalizacji sprawią, że model ten może zadowolić kierowców o różnych upodobaniach, ceniących komfort jazdy. Renegade jest kompaktowy, a zarazem niezwykle przestronny. Miejski, a wciąż niepokonany w każdych, znacznie bardziej ekstremalnych warunkach.

Wyjątkowe parametry dla niezwykle komfortowego doświadczenia jazdy

System napędu 4x4 w modelu Renegade ma charakterystykę typową dla pojazdów marki Jeep i jest dostępny w dwóch innowacyjnych wersjach: Jeep Active Drive oraz Jeep Active Drive Low, co sprawia, że Renegade jest jednym z najzwinniejszych SUV-ów w historii.

Ciekawym rozwiązaniem jest system zarządzania trakcją Selec-Terrain z trybem śnieg. Przekręcenie selektora umożliwia wybór odpowiednich ustawień do jazdy miejskiej i terenowej, dzięki czemu gwarantuje skuteczne panowanie nad pojazdem. Zaś system monitorowania ciśnienia kół wspomaga kierowcę w każdej sytuacji na drodze.

Lider bezpieczeństwa

W testach zderzeniowych Euro NCAP Renegade zdobył prestiżowe pięć gwiazdek, osiągając końcową punktację 80/100. Dla tego modelu dostępnych jest ponad 60 systemów bezpieczeństwa i ochrony, w tym po raz pierwszy w tym segmencie zainstalowano system unikania kolizji czołowych Forward Collision Warning i asystenta pasa ruchu LaneSense(TM) .

Imponujący wewnątrz...

Renegade imponuje przestrzenią dla podróżujących. Usługi Uconnect(TM) LIVE to połączenie bezpieczeństwa i rozrywki. Renegade może być wyposażony w technologię Bluetooth Streaming, system nagłośnienia Beatsaudio, a także system nawigacji z mapami 3D, wyświetlany na ekranie dotykowym o przekątnej 6,5 cala. Wersje Limited i Trailhawk zostały wyposażone w największy w klasie, kolorowy wyświetlacz TFT 7 w zestawie wskaźników.

I na zewnątrz

Z przodu Renegade jest zdecydowanym Jeepem z charakterystyczną kratą wlotu powietrza, zaś duże okrągłe reflektory dodają surowości jego sylwetce. Kontynuacją dziedzictwa marki Jeep są trapezowe nadkola. Na tylnych lampach i emblemacie z boku pojazdu umieszczono motyw graficzny kanistrów ze słynnego wojskowego Willysa MB.

Szerokie możliwości personalizacji

Jeep Renegade dostępny jest w 4 różnych wersjach wyposażenia: Sport, Longitude, Limited i Trailhawk. Występuje w 10 żywych kolorach nadwozia i 9 dwukolorowych kombinacjach. Żeby podkreślić wyjątkowy styl swojego auta, przewidziano dodatkową możliwość personalizacji elementów wyposażenia dzięki akcesoriom Mopar.

Jeep Renegade jest dostępny już od 66 755 zł z 5-letnią gwarancją Maximum Care.

*Szczegóły oferty w salonach Jeep oraz na www.jeep.pl

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl