Money.plMotoryzacjaWiadomościPublikacje

Honda Jazz

2008-09-29 15:52

Honda Jazz

Odwiedzający stoisko Hondy w Paryżu będą mogli po raz pierwszy zobaczyć nowe oblicze modelu Jazz.

Honda pokaże pełną gamę tego modelu - od wersji z silnikiem 1.2 l. po auto wyposażone w silnik o pojemności 1.4 l. i zautomatyzowaną przekładnię manualną i-SHIFT (niedostępna w Polsce). Ten wielokrotnie nagradzany, 5-drzwiowy hatchback jest kuszącą propozycją dla osób, które szukają oszczędnego i wszechstronnego pojazdu.


Nowy Jazz oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, łącznie z ulepszonym systemem składania siedzeń jednym ruchem (Magic Seats), co wspólnie z przestronną kabiną pasażerską i obszernym bagażnikiem wykracza poza standardy przyjęte w segmencie. Duża pojemność bagażnika wynosząca 375 litrów dostępna bez potrzeby rozkładania tylnych siedzeń gwarantuje, że nowy Jazz podoła wszelkim wyzwaniom codziennej eksploatacji.

Praktyczne rozwiązania we wnętrzu samochodu to nie jedyne zmiany w stosunku do poprzednika. Do napędu Jazza służą bowiem dwa nowe silniki benzynowe i-VTEC, odznaczające się większą mocą, niższym zapotrzebowaniem na paliwo, mniejszą emisją szkodliwych substancji do atmosfery oraz lepszym tłumieniem hałasu i wibracji.
Tagi: paliwo, honda, nowe, silnik, silniki, silnikiem, honda jazz
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne