Money.plMotoryzacjaWiadomościPublikacje

Citroen Hypnos - koncepcyjny cross-over

2008-09-29 16:16

Citroen Hypnos - koncepcyjny cross-over

Kilka tygodni przed światowym salonem samochodowym w Paryżu 2008 Citroën przedstawia prototyp Hypnos, który stanowi oryginalną wizję wyjątkowego samochodu.

Sportowo-użytkowy model cross-over o dynamicznej sylwetce zawiera kreatywne rozwiązania technologiczne. Gwarantują one doskonałe i przyjazne środowisku parametry oraz subtelne,a zarazem silne wrażenia podróżującym.


Producent przekonuje, że Hypnos to synteza dynamizmu sylwetki coup, elegancji sedana i przestrzeni samochodu typu SUV. Jego mocny, opływowy i wyrazisty styl zewnętrzny jest zapowiedzią przyjemnych wrażeń i silnych emocji podczas jazdy.

Atrakcyjność wyglądu potwierdza wnętrze samochodu. Nastrój chromowanych barw i zastosowane rozwiązania technologiczne są przyjazne i bliskie użytkownikom.

Prototyp Hypnos jest wyposażony w hybrydowy, specjalnie zaprojektowany napęd. Hypnos wyróżnia się bardzo dobrą dynamiką, dzięki silnikowi o mocy 200 KM (147 kW) o bardzo niskim poziomie zużycia paliwa (4,5l/100 km) i emisji (120 g CO2/km).

W ten sposób Citron w pełni wykorzystuje dobroczynne zalety hybrydowej technologii, nadając jej kształt prototypu, którego proporcjonalna sylwetka i odważny styl godnie podkreślają technologiczne osiągnięcia.
Tagi: paliwa, citroen, napęd, infiniti g
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne