Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Yamaha Połczyńska - Ladies Night

1970-01-01 00:00

Yamaha Połczyńska - Ladies Night

Yamaha Połczyńska - Ladies Night

Kto powiedział, że szybkie proste i ostre winkle to męska domena, że nie wiesz, jak działa przeciwskręt i nie umiesz postawić przewróconego motocykla? Kto powiedział, że dwa kółka są zarezerwowane tylko dla facetów?

Przyjdź i przekonaj się, ile kobiet zmaga się z tymi stereotypami. Przyjdź i poznaj dziesiątki dziewczyn takich, jak Ty. Przyjdź i świetnie się baw podczas pierwszej Ladies Night w Twoim Salonie Yamaha Połczyńska.

Ile gwiazd na niebie, tyle kobiecych atrakcji czeka na ciebie 6. lutego na Połczyńskiej. Od zadań podnoszących samodzielność na samotnych trasach po naukę jazdy w grupie i szkolenie Shoei - to dla Twojego bezpieczeństwa. Pokaz mody motocyklowej w wykonaniu uczestniczek Ladies Night i prezentacje markowych kosmetyków - to dla ciała. Natomiast dla ducha kolorowe drinki, muzyka, tancerze oraz... nowiutka, błyszcząca Yamaha XJ6 Diversion i mały chopper, gwiazda północy, czyli XVS950A Midnight Star! Dwie premiery 2009, które mogą zawrócić w głowie niejednemu motocykliście i motocyklistce! To jak, jesteś gotowa na mały, karnawałowy romans z Yamahą?

W piątek, 6. lutego, od godziny 18.00 póki zmrok na niebie, będą się dziać cuda w Twoim Salonie Yamaha Połczyńska. Panowie paniom, ale panie bez panów - tym wyjątkowo podziękujemy przy wejściu. Przecież to Ladies Night, noc obalania stereotypów i ostrej zabawy w damskim gronie. Motocyklowy światek zyska całkiem nowe oblicze...

Wstęp na podstawie imiennych zaproszeń, aby je zdobyć zarejestruj się. Szczegóły znajdziesz na stronie www.yamaha-polczynska.pl lub przyjdź do Twojego Salonu Yamaha, ul. Połczyńska 120 C w Warszawie.

Tagi: star, nowe, yamaha, premiery, jaguar xj6
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne