Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

Ścigacz.pl życzy Wam wesołych świąt!

2013-12-24 10:42

Ścigacz.pl życzy Wam wesołych świąt!

Ścigacz.pl życzy Wam wesołych świąt!

Nie lubimy powielać świątecznych schematów życzeniowych. Nie będziemy zanudzać Was typowymi "zdrowia, szczęścia, pomyślności, małego kaca po sylwestrze". Przede wszystkim pragniemy podziękować Wam, że kolejny rok byliście z nami. Dawaliście nam paliwo motywacji do tego, czym się zajmujemy. Robimy to dla Was, i bez Was byłoby to niemożliwe.

Mamy gorącą nadzieję, że spełnią się wszystkie Wasze życzenia. Nieważne, czy będzie to zdane prawo jazdy, nowy kask czy zbudowanie wymarzonego customa. Nie ma znaczenia, czy będzie to skuter w garażu, czy Ducati Panigale połyskujące w promieniach słońca w niedzielne popołudnie na Waszym podjeździe.

Życzymy Wam, abyście byli bezpieczni nie tylko przez cały przyszły sezon, ale zawsze. Żeby nikt nigdy nie wymusił Wam pierwszeństwa, żeby żadne zwierzę nie wyskoczyło na jezdnię podczas nocnej przejażdżki, żeby nigdy nie zabrakło Wam paliwa w trasie (ani kasy na tankowanie...). Życzymy Wam, żeby po każdym wyjeździe wrócić do domu i odznaczyć krzyżykiem "Powrót". Życzymy Wam, abyście pozwolili napędzać się pasji, ale przede wszystkim życzymy Wam...

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Redakcja Ścigacz.pl

Mamy też dla Was coś naprawdę specjalnego - jedyną szansę, na zobaczenie członków redakcji Ścigacz.pl w formie elfów...

Czytaj więcej

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl