Money.plMotoryzacjaWiadomościMotocykle

BMW Assistance - koniec problemów w drodze

1970-01-01 00:00

BMW Assistance - koniec problemów w drodze

BMW Assistance - koniec problemów w drodze

BMW proponuje swoim klientom nową usługę. Dzięki BMW Motorrad Assistance niezależnie gdzie w Europie się znajdujesz na pewno otrzymasz fachową pomoc w przypadku jakiejkolwiek awarii motocykla. W razie potrzeby maszyna trafi do najbliższego Partnera BMW Assistance, gdzie zostanie naprawiona. W tym czasie kierowca oraz pasażer nie będą musieli się niczym martwić. Jeżeli zajdzie potrzeba dłuższego pobytu w danym miejscu niemiecki koncern, w ramach usługi, zatroszczy się o taksówki, noclegi, a w niektórych wypadkach nawet o pojazd zastępczy.

Jeżeli niestety zdecydujecie się na  wcześniejszy powrót, BMW zapewni wam przelot samolotem lub przejazd pociągiem do domu. Na dodatek jeżeli motocykl został gdzieś za granicą, BMW w ramach „pakietu mobilności" zorganizuje jego powrót do Ciebie.

Z usługi BMW Motorrad Assistance mogą korzystać wszyscy posiadacze motocykli tej marki. Pakietem objęte zostaną zarówno nowe, jak i używane maszyny pod warunkiem, że zostały zarejestrowane po 01.01.2009. BMW zaopiekuje się naszym jednośladem przez trzy lata po pierwszej rejestracji.

Wszelkie szczegółowe informacje już niebawem znajdziecie na stronach BMW.

Tagi: usługi, pomoc, bmw, używane, nowe, motocykl
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne