Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Znamy ceny nowego pickupa Fiata

2016-06-05 18:27

Znamy ceny nowego pickupa Fiata

Japoński pickup ma już ugruntowaną pozycję na europejskim rynku, w tym i w Polsce. Dlatego nie ma co się dziwić, że Fiat, myśląc o powrocie do segmentu pickupów, nawiązał współpracę z tym koncernem, nie próbując budować od podstaw własnego modelu. Zawiązana przed dwoma latami współpraca z Mitsubishi pierwszy owoc, w postaci nowej generacji L200, wydała jesienią minionego roku, a już niebawem na polskim rynku pojawi się jego włoski odpowiednik.

Trzeba przyznać, iż oferta nowego modelu włoskiej marki, póki co, jest dość ograniczona. Do wyboru będą dwie wersje nadwoziowe - dwudrzwiowa, przedłużona kabina oraz podwójna kabina z dwoma parami drzwi i tylko jedna jednostka napędowa. 2,4-litrowy silnik wysokoprężny, wykonany w całości z aluminium, z dwoma wałkami rozrządu i bezpośrednim wtryskiem paliwa rozwija moc 180 koni mechanicznych. Do wyboru będzie 6-biegowa mechaniczna skrzynia biegów bądź 5-stopniowy automat. Nie będzie za to wyboru w kwestii napędu i wszystkie wersje w standardzie będą oferować napęd na wszystkie koła.

Podstawowa wersja Fiata Fullback z przedłużoną kabiną i manualną skrzynią biegów na polskim rynku kosztować będzie 126.075 zł (102.500 zł netto). Za podwójną kabinę trzeba będzie zapłacić 132.225 zł (107.500), a za podwójną kabinę i automatyczną skrzynię - 135.300 zł (110.000 zł).

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne