Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Wypadek autokaru. Ciężarówka wjechała w autobus z dziećmi

2013-04-16 13:04

Wypadek autokaru. Ciężarówka wjechała w autobus z dziećmi

Wypadek autokaru. Ciężarówka wjechała w autobus z dziećmi
Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Pięcioro dzieci poszkodowanych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w Ożarowie Mazowieckim zostało przewiezionych do szpitali. Ich stan nie był ciężki - powiedziała nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Jak poinformowała Gromek-Oćwieja, do wypadku doszło na skrzyżowania w Ożarowie. Ciężarówka wjechała na światłach w tył autobusu, którym podróżowało 36 osób, w tym 32 gimnazjalistów.

W akcji ratunkowej uczestniczyły dwa śmigłowce.

Jak powiedział dyrektor Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Robert Gałązkowski, do szpitali przetransportowano śmigłowcami trzy dziewczynki: jedną w wieku 15 lat i dwie w wieku 16 lat. Ich stan był stabilny.

Czytaj więcej w Money.pl
Polska firma winna wypadkowi w Belgii?
Alvin Gajadhur, rzecznik Inspekcji Transportu Drogowego, mówi że firma, której pojazd uczestniczył w wypadku, była od marca kontrolowana.
Wypadek na Dolnym Śląsku. Ranne dzieci
Siedmioro dzieci zostało rannych w wypadku busa.
Miał dwa promile we krwi i wiózł dzieci
Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca szkolnego autobusu, który wpadł do rowu koło Sandomierza. Wiózł 25 dzieci.
Tagi: wypadek, dzieci, autobus, ożarów
Zobacz więcej: wypadek autokaru
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Re: Wypadek autokaru. Ciężarówka wjechała w autobus z dziećmi

hildek11 / 93.154.149.* / 2013-07-17 18:50
coś strasznego, ja nie wiem, ale ciężarówki stanowią ogromne zagrożenie dla innych pojazdów, ostatnio w ogóle przeczytałem ten artykuł http://trans-poland.pl/megaciezarowki-w-praktyce/ i zastanawiam się jak będą wyglądały nasze drogi gdy pojawią się na nich megaciężarówki, normalnie boję się myśleć

Re: Wypadek autokaru. Ciężarówka wjechała w autobus z dziećmi

tyetyetyety / 83.12.121.* / 2013-04-16 14:37
"dziewczynka" 16 lat? Pismak chyba lekko przesadza- pewnie gra na emocjach. dziewczynka to może miec 8 lat, no może 12 ale nie k.... 16. Może jak refaktos w ciemnym zaułku spotka 3 16-letnich "chłopczyków" to zmieni zdanie
 
wwwwwmmmm / 195.238.227.* / 2013-04-16 14:51
przykro czytać takie komentarze, To są dzieci, i dopóki ich rodzice zyją to dla nich będą dziećmi dziewczynkami lub chłopczykami

Oferty motoryzacyjne