Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

W niedzielę IV runda Toyo Drift Cup 2008

2008-08-28 16:45

W niedzielę IV runda Toyo Drift Cup 2008

W niedzielę IV runda Toyo Drift Cup 2008
Łódzki drifting z Need for Speed Undercover


Tym razem to Łódź będzie gościć najlepszych polskich drifterów. 31 sierpnia zawodnicy, którzy wezmą udział w Toyo Drift Cup 2008, staną przed kolejną szansą zwiększenia puli punktów w klasyfikacji generalnej. Czy Bartłomiej Owczarek jadący Nissanem Silvia S15 utrzyma pozycję lidera? Czy wygra i otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 złotych, ufundowaną przez Electronic Arts głównego sponsora Toyo Drift Cup 2008 by PFD? Przekonamy się o tym w najbliższy weekend! Czwarta runda największej imprezy driftingowej w Polsce odbędzie się na parkingu Tesco Widzew w Łodzi. Organizatorzy zapewniają, że i tym razem nie zabraknie szybkich samochodów oraz dużej dawki adrenaliny.

W klasyfikacji generalnej niepodzielnie prowadzi Bartłomiej Owczarek z 48 punktami. Tuż za nim uplasował się Jacek Sobczak, kierujący Nissanem 200SX S14a, który do tej pory zebrał 39 punktów. Jedynie jeden punkt mniej ma Wojciech Łubkowski z BMW 350i E 36 i to on zajmuje trzecią lokatę.

Dodatkowo, firma Electronic Arts, wydawca serii Need for Speed i jej nowej odsłony Undercover, umożliwi miłośnikom sportów wyścigowych oraz gier wideo przetestowanie gry Need for Speed ProStreet.

Ostatnia, piąta runda Toyo Drift Cup 2008 by PFD oraz finały European Drift Championship odbędą się 27 września w Poznaniu.

(ac)

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne