Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Toyota Harrier Modellista & Harrier TRD Sportivo. Debiut w Tokio

2014-01-01 10:00

Toyota Harrier Modellista & Harrier TRD Sportivo. Debiut w Tokio

Toyota Harrier Modellista & Harrier TRD Sportivo. Debiut w Tokio

Na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Tokio zadebiutuje mnóstwo ciekawych nowości, których niestety nie zobaczymy na rynku w Europie. Przykładem są dwa modele - Toyota Harrier Modellista oraz Harrier TRD Sportivo. Sprawdźmy, co oferują oba auta.

Zaczynając od modelu Toyota Harrier TRD Sportivo warto wspomnieć, że zostanie ono wyposażone w liczne dodatki aerodynamiczne (jak przystało na TRD) - zmodyfikowany przedni zderzak ze spojlerem, przeprojektowane listwy progowe oraz aż dwa spojlery z tyłu. Oprócz tego model dostał nowy grill, zawieszenie zmodyfikowane przez TRD, sportowy układ wydechowy oraz 18-calowe felgi aluminiowe.

Model Toyota Harrier Modellista również dostanie pakiet stylistyczny Ver.1 Aeuro, w skład którego wchodzi przedni spojler, listwy progowe oraz zamontowany na klapie spojler. Oprócz tego obniżono nieco zawieszenie i zamontowano 19-calowe felgi aluminiowe. We wnętrzu pojawią się liczne dodatki w kolorze fortepianowej czerni oraz podświetlenie LED.

Do napędu posłuży 2,0-litrowy silnik o mocy 151 KM oraz 193 Nm momentu obrotowego. Moc przekazywana jest na koła za pośrednictwem skrzyni CVT.

Tagi: debiut, toyota, model, silnik, moc, sportowy
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl