Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Tak będzie wyglądać nowy model z Polski

2016-07-04 18:28

Tak będzie wyglądać nowy model z Polski

Pierwsze opublikowane szkice pokazują, iż nowy Crafter będzie nawiązywał do pozostałych modeli z literką 'W' na grillu, w tym zwłaszcza do najnowszego Transportera. Charakterystyczne są w szczególności sporych rozmiarów atrapa chłodnicy ze sporym logo niemieckiej marki pośrodku oraz reflektory, a także tylne światła. Ze współczynnikiem oporu na poziomie 0,33 Crafter będzie liderem pod tym względem w swojej klasie pojazdów. Według zapewnień Niemców mocno zmienionie ma zostać również wnętrze nowego dostawczaka, gdzie pojawią się lepszej jakości materiały wykończeniowe.

Jak przystało na model z segmentu pojazdów użytkowych, nowy Volkswagen Crafter został zaprojektowany pod kątem jak najbardziej wyszukanych właściwości użytkowych. Co ciekawe, przy jego projektowaniu wykorzystano szereg uwag od dotychczasowych użytkowników Craftera.

Choć na bardziej szczegółowe dane techniczne musimy jeszcze trochę poczekać, to można się spodziewać, iż nowy Crafter, jak i obecny, oferowany będzie w różnych wariantach nadwoziowych (furgon, kombi, skrzynia, do zabudowy), czy innych konfiguracjach (długość rozstawu osi, wysokość dachu, ładowność, pojemność części ładunkowej, liczba miejsc siedzących). Obecnie w ofercie znajdziemy cztery wersje silnikowe, wszystkie z dwulitrowym silnikiem TDI o mocy 109, 114, 136 i 164 KM.

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne