Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Saab w rękach Chińczyków, szkic nowego 9-3

2011-11-01 10:30

Saab w rękach Chińczyków, szkic nowego 9-3

Saab w rękach Chińczyków, szkic nowego 9-3
W ostatnich tygodniach nad Saabem znów zawisły czarne chmury zwiastujące ogłoszenie bankructwa. Teraz nad szwedzką marką zaświeciło jednak słońce, a to dzięki Chińczykom.

Choć nie jest to 100-procentowo pewne, Saab zostanie prawdopodobnie sprzedany firmom Youngman oraz Pang Da - inwestorom z Państwa Środka. Po nabyciu udziałów skandynawskiej marki, firmy te zamierzają zwiększyć sprzedaż Saaba i wzmocnić jego wizerunek, a to za sprawą zupełnie nowych modeli.

Częścią planu naprawczego ma być wprowadzenie do sprzedaży kolejnego wcielenia modelu 9-3. Co prawda Saab nie ujawnił jakichkolwiek informacji na temat tego auta, jednak wygląda na to, że przypadkowo dał nam do dyspozycji jego oficjalny szkic.

Sieć obiegł właśnie obrazek, który jest najpewniej wizualizacją ogólnego kształtu nowego 9-3. Pochodzi on z prezentacji, którą Saab przekazał w ubiegłym roku Europejskiemu Bankowi Inwestycyjnemu. Szkic ten znajdziecie tutaj: http://www.svd.se/naringsliv/motor/har-ar-saabs-hopp_6596872.svd

Choć obrazek nie grzeszy jakością, widać na nim dynamiczną sylwetkę nowego 9-3 łączącą cechy aut typu coupe z rozwiązaniami typowymi dla produktów Saaba. Warto zauważyć, że kształty te nawiązują do pokazanego w marcu konceptu Phoenix.

Tagi: sprzedaż, auta, marki, saab, sprzedany, renault coupe
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Re: Saab w rękach Chińczyków, szkic nowego 9-3

tomobobek / 2011-11-02 10:20
przyjemny samochodzik się zapowiada...

----------------------------------------------------------
Chcesz kompleksowo umyć swoje auto w każdym miejscu? Myjnia parowa z dojazdem do klienta!!!
http://zamowmycie.pl
 
Benek11 / 2011-11-02 14:49 / Bywalec forum
Mam nadzieję że coś dobrego z tego wszytskiego wyjdzie.

Oferty motoryzacyjne