Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Ruszyło forum marki Ssangyong

2008-09-01 13:15

Ruszyło forum marki Ssangyong

Wspierać je będą swoją wiedzą pracownicy importera.


Z myślą o właścicielach i miłośnikach marki, firma SsangYong Poland uruchomiła forum internetowe. Celem jest ułatwienie wymiany informacji i stworzenie bliskich relacji między użytkownikami i miłośnikami marki. Na forum będą również obecni pracownicy firmy SsangYong Poland, którzy będą się starali udzielać odpowiedzi na pytania użytkowników forum.

Zależy nam na utrzymaniu bliskiego kontaktu z użytkownikami samochodów naszej marki. Dzięki swobodnym opiniom właścicieli samochodów terenowych SsangYong, będziemy mogli udzielać pomocnych wskazówek i szybciej reagować na kwestie problematyczne. Liczymy również na to, że forum pozwoli nam stworzyć wyjątkową, połączoną wspólną pasją społeczność SsangYong" mówi Aleksandra Granat, specjalista do spraw marketingu w SsangYong Poland.

Forum dostępne jest pod adresem www.ssangyong.pl/forum a alternatywnie zakładkę Klub 4x4, na stronie głównej www.ssangyong.pl , a następnie zakładkę Forum w menu bocznym. Z forum będą mogli korzystać wszyscy, którzy się do niego zalogują.

(rb)

Tagi: ssangyong
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne