Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Range Rover Sport zadebiutuje już w tym miesiącu

2013-03-12 12:00

Range Rover Sport zadebiutuje już w tym miesiącu

Range Rover Sport zadebiutuje już w tym miesiącu
Land Rover zapowiedział, że jeszcze przed Salonem Samochodowym w Nowym Jorku zaprezentuje najnowszy model Range Rover Sport. Producent twierdzi, że będzie to "najszybszy, najzwrotniejszy i najbardziej elastyczny" pojazd w ofercie.


Jeśli będzie to najzwinniejszy, najszybszy i najbardziej elastyczny model, jaki do tej pory stworzyli, zapowiada się niezwykle ciekawa premiera. Prawdopodobnie nowy Range Rover Sport zadebiutuje 26 marca, czyli dwa dni przed rozpoczęciem Salonu Samochodowego w Nowym Jorku. Producent chce transmitować premierę na żywo na specjalnej stronie internetowej.

Na chwilę obecną ilość oficjalnych informacji na temat modelu nie jest powalająca. Wiadomo, że auto bazuje na tej samej, aluminiowej platformie co nowy Range Rover, więc możemy spodziewać się dużo niższej wagi, co z kolei przełoży się na osiągi i jakość prowadzenia. Z zewnątrz możemy oczekiwać ostrzejszej stylistyki i wielu dodatków aerodynamicznych.

We wnętrzu poczujemy się tak samo, jak w nowym modelu Range Rover - oczywiście wariant Sport doczeka się wielu dodatków i akcentów, ale rewolucji nie będzie. Premiera przed Salonem Samochodowym w Nowym Jorku odbędzie się prawdopodobnie na Manhattanie. Zapewne już wkrótce na jaw wyjdą inne, ciekawe szczegóły na temat modelu.

Tagi: rover, sport, auto, premiera, model, inne, eagle premier
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne