Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Przyzwoita oferta kredytowa na Seata Leona

2013-12-05 14:15

Przyzwoita oferta kredytowa na Seata Leona

Przyzwoita oferta kredytowa na Seata Leona
Seat we współpracy z Volkswagen Bank opracował ciekawy plan kredytowy na zakup modelu Leon. Tylko do końca roku właścicielem flagowego kompaktu hiszpańskiej marki można zostać już od 426 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. Poniżej szczegóły z informacji prasowej.


SEAT Leon powstał w wyniku połączenia hiszpańskich emocji niepowtarzalna, dynamiczna stylistyka i osiągi oraz niemieckiej inżynierii zaawansowane technologie, nowoczesne jednostki napędowe i jakość. Kompakt jest obecnie dostępny w wersjach 3 i 5-drzwiowej. W 2014 r. do sprzedaży w Polsce trafi wersja kombi (ST).

SEAT Leon w AutoKredycie
Tylko do końca grudnia br. SEAT Leon jest dostępny już od 426 zł (wersja 3-drzwiowa) lub od 443 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu w Volkswagen Bank Polska. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia bardzo niską miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego SEAT-a w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

Dzięki ścisłemu powiązaniu finansowania samochodu z jego wartością rezydualną, właściciel spłaca tylko kwotę, jaką auto traci na wartości w okresie kredytowania. W efekcie miesięczna rata może być nawet o połowę niższa, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań kredytowych. W krajach Europy Zachodniej to rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to przyszłość rynku finansowania samochodów również w Polsce mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Inne możliwości sfinansowania SEAT-a Leona
Klienci, którzy są zainteresowani długookresowym kredytem ratalnym mogą sfinansować SEAT-a Leona w Kredycie 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował Kredyt Wygodna Spłata 2x50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Przedsiębiorcy mogą sfinansować SEAT-a Leona w Leasingu 106% Niska Rata oraz Leasingu 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP. Oferta obowiązuje do końca b.r. Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne z atrakcyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym 3,3%. Wysokość miesięcznej raty w AutoKredycie można wyliczyć na stronie kalkulator.vwbank.pl.

Tagi: volkswagen, auto, seat, polsce, fso kombi, seat leon
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne